GeriKelebek Aynı mı olacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aynı mı olacak

Aynı mı olacak
refid:13111463 ilişkili resim dosyası

Yerli versiyonu uzun zamandır Türkmax ekranlarında yayınlanan “1 Kadın1 Erkek”in, yurtdışında kısmet açtığı, başrol oyuncularını birbirine bağladığı ortaya çıktı! şimdi gözler Demet Evgar-Emre Karayel ikilisinde...

DEMET EVGAR - EMRE KARAYEL FOTOĞRAFLARI

Örnekler ortada       

* Kadın-erkek ilişkilerini en komik haliyle ekrana taşıyan “1 Kadın 1 Erkek”, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada reyting rekorları kırıyor. Ama bu programın insanları güldürmekten başka bir özelliği daha var: Başrol oyuncuları arasında aşk filizlendirmek, hatta onları nikah masasına sürüklemek! Programın Kanada ve Fransa versiyonunun oyuncuları evlendi, ıspanya’dakiler ise aşk yaşamaya başladı. Şimdi gözler Demet Evgar ve Emre Karayel’de.

Akıbet merak konusu       

* Emre Karayel, Sezin Akbaşoğulları’ndan ayrıldıktan sonra Selen Seyven ile görüntülenmiş, ama ikili ilişkiyi yalanlamıştı. Bilindiği kadarıyla özel hayatında bir süredir “ıssızlık” hakim. Ama Demet Evgar’ın Sertaç Özgümüş’le ilişkisi sürüyor. İki oyuncunun, meslektaşlarının izinden gidip gitme-yeceği merak konusu.

Birlikteler      

İspanya’da 1995’ten beri “Ell y Ella” adıyla yayınlanan programda sevgiliyi canlandıran Gigi Graciette ve Antonio Farre, gerçek hayatta da birlikte.

Evlendiler

Aynı mı olacak
     

Programın Fransa’daki oyuncuları Alexandra Lamy ve Jean Dujardin, 25 Temmuz 2009’da evlendi. Çift, 1999-2002 yılları arasında 300’ü aşkın bölümde birlikte rol almıştı.

 

Aynı mı olacak
Aşık oldular       

Kanada versiyonunun oyuncuları Guy Antonio Lepage ve Sylvie Leonard’ın rol arkadaşlığı aşka dönüştü. Ve onlar da evlendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle