GeriKelebek Aynı kız için savaşıyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  19
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aynı kız için savaşıyorlar

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Aşk Oyunu’nda aynı kıza aşık iki genci canlandıran Keremcem ile Serdar Yeğin, Kelebek için set dışında bir araya geldi. Yasemin Ergene’nin oynadığı genç kızın kalbini kazanmak için rol gereği kıyasıya bir rekabet yaşayan ikili ile diziyi ve gerçek aşkı konuştuk.

- Oyunculuğa nasıl başladınız?

Keremcem:
İlk olarak Kerem ile Aslı’ adında bir televizyon filminde Kerem rolünü canlandırmıştım. Bu TRT’ye çekilen bir dönem filmiydi. Şimdi oynadığım ‘Aşk Oyunu’nda ise açıkçası kendimi daha başarılı buluyorum.

Serdar Yeğin: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden Tiyatroyla 15 yaşında tanıştım. Bursa’da yerel tiyatrolarda çalıştım. İnsanlar beni ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle tanıdı.

- Dizinin bu kadar tutacağını düşünüyor muydunuz?

Keremcem:
Kendime güvenim vardı ve dizinin kötü olmayacağı düşünüyordum. Yine de bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiyordum. Aslında yavaş yavaş gelen bir başarı oldu. Pat diye gündeme düşmedik. Böyle bir dizide başrol oynamak çok güzel.

Serdar Yeğin: Dizi bu kadar tutunca ben de şaşırdım. Dizinin konusu çok klasikti ve yaz dizisi diye işe başladık. Reyting rekorları kırması bizim için de sürpriz oldu.

- Gerçek hayatta, dizide olduğu gibi aşkınız için mücadele eder misiniz?

Keremcem:
Eğer dizideki gibi aşık olsaydım, normal hayatta da savaşırdım. Bence aşk savaştırır.

Serdar Yeğin: Eğer dizideki gibi burnumu sürten bir kız olursa, peşinden koşarım. Ben hayatımda bir kez evlenmek istiyorum.

- Peki gerçek hayatta dizideki gibi bir aşk üçgeninin ortasında kaldınız mı hiç?

Keremcem:
Benim başıma böyle olaylar çok geldi, ama hep kazanan ben oldum. Kazandım kazanmasına da, elimde tutamadım! En fazla bir hafta sürdü ne yazik ki...

Serdar Yeğin: Ben lise döneminde iki kız arasında çok kaldım.

- Aynı dönemde size aşık iki kız oldu mu hiç?

Keremcem:
Sayısını bilmiyorum ama çok oldu.

Serdar: Çapkınlık yaptığım dönemlerde oldu.

- Yolunuzu çeviren genç kız hayranlarınız var mı?

Keremcem:
Beni çeviren çok oluyor. Hatta peşime takılanlar bile var.

Serdar Yeğin: Beni henüz kimse tanımıyor, o yüzden peşime takılanlar da olmuyor.

n Röportaj: Büşra BOZOK

AŞKIN BİR FORMÜLÜ YOK

- Aşkı nasıl yaşarsınız?

Keremcem:
Aşk benim için bir tutku. Tutkuyu hissediyorsan, o aşkı istiyorsundur. O aşkı elde ettiğin zaman da aşkın bitiyor. Aşklarımı tutkulu yaşamayı seviyorum.

Serdar Yeğin: İlk önce kokudan yola çıkarım. Benim için her şey burunda biter, sonra da boyun. Fiziksel olarak yaklaşırım. Ya, aslında bunun formülü yok.

SETTE DÜŞMANDIŞARIDA DOST

- Dizide birbirinden hiç hoşlanmayan iki karaktersiniz. Çekimlerden sonra bu kimliklerden sıyrılmanız kolay oluyor mu? Yoksa çekim bitince de bir süre ters ters bakıyor musunuz birbirinize?

Keremcem:
Aslında dizideki karaktere bürünmek benim için zor oluyor. Ters bakışları birbirimize geyik olsun diye yapıyoruz. Şaka malzemesi olarak kullanıyoruz.

Serdar Yeğin: Hiçbir zaman çekimden sonra ters bakışlarımız olmadı birbirimize.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle