GeriKelebek Aynı dövüş için iki bilet
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aynı dövüş için iki bilet

Aynı dövüş için iki bilet
refid:7576272 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri K-1’in İstanbul’da yapılacak turnuvası için Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile şimdiki sevgilisi Sadettin Saran da bilet aldı.

Foto galeri - Hülya Avşar fotoğrafları için tıklayınız...

Dünyanın en önemli dövüş sporu organizasyonu K-1’in İstanbul’da yapılacak turnuvası için Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile şimdiki sevgilisi Sadettin Saran da bilet aldı.

Ceza şarkı söyleyecek
Mücadele sporlarında en az Formula 1 ve NBA kadar prestijli bir organizasyon olan K-1’in Türkiye’deki ilk büyük turnuvası, 2 Kasım akşamı İstanbul Gösteri Merkezi’nde yapılacak. Toprak Sergen’in sunacağı, Ceza’ın performans sergileyeceği ve 4 kıtadan 18 sporcunun katılacağı bu önemli organizasyonun biletlerini alan ünlüler arasında iki enteresan isim var.

Biri golf, biri dövüş uzmanı
Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile sevgilisi Sadettin Saran, K-1’i izleyenler arasında yer alacak. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Birbirleri hakkında hiç konuşmayan Saran ve Çilingiroğlu ringde gördüklerini birbirlerinin üzerinde uygulamaya kalkarlar mı? Saran, dövüş sporlarıyla yakından ilgileniyor. Çilingiroğlu’nun uzmanlık alanı ise golf. K-1 ile ilgili bir diğer merak konusu da sekiz bilet alan Cem Yılmaz’ın geceye kimlerle katılacağı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle