GeriKelebek Avustralya’da bir aşk hikayesi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avustralya’da bir aşk hikayesi

Avustralya’da bir aşk hikayesi
refid:3998671 ilişkili resim dosyası

Avustralya’nın dünyaca ünlü iki yıldızı Nicole Kidman ve Russell Crowe, sonunda aynı filmde buluşuyorlar. Ağustos ayında çekimlerine başlanacak olan film, İkinci Dünya Savaşı sırasında Avustralya’da yaşanan bir aşk hikayesini anlatacak.

İki yakın arkadaş olan Nicole Kidman ve Russell Crowe, geçtiğimiz yıl "Eucalyptus" adlı filmde birlikte kamera karşısına geçeceklerdi. Ancak çekimlerin başlamasından iki gün önce, 25 milyon dolarlık film projesi iptal olmuştu.

Bu projenin rafa kalkmasına oldukça üzülen iki oyuncu, sonunda aynı filmde buluşmaya hazırlanıyorlar. 37 yaşındaki Kidman ve 41 yaşındaki Crowe, kendileri gibi Avustralyalı olan "Moulin Rouge"un yönetmeni Baz Luhrmann’ın çekeceği filmde başrolleri paylaşacaklar. Çekimlerine ağustos ayında başlanacak olan ve henüz ismi belli olmayan filmin, "Rüzgar Gibi Geçti" tarzında olacağı söyleniyor. Kadronun çoğunlukla Avustralyalı oyunculardan oluşacağı film, İkinci Dünya Savaşı sırasında Avustralya’da yaşanan bir aşk hikayesini anlatacak.

11 Mart’ta evleniyor mu

Avustralya’da film çekeceği için çok heyecanlı olan Nicole Kidman’ın 11 Mart’ta şarkıcı Keith Urban’la ülkesinde evleneceği söyleniyor. Sydney’de bir katolik kilisesinde yapılacak olan törene yıldızın ailesinin ve birkaç yakın arkadaşının katılacağı da gelen haberler arasında.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle