GeriKelebek Avare
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avare

AVARE’NİN ŞİİRİ

DOĞAN HIZLAN ÖNERİYOR

YOLCULUK

Küçük çocuk, küçük çocuk
Nereye yolculuk
Elinde çiçek
Omzunda kuş
Önünde pembe bir yokuş?

Büyük çocuk, büyük çocuk
Yokuşu aştın mı?
Çiçek kelepçe olmuş eline
Ölüm var omzunda kuş yerine
Şaştın mı?

İsmail Uyaroğlu

SEYAHATTE NE OKUYALIM
SAFİYE SOYMAN BU KİTABI ÖNERİYOR


İbrahim Saraçoğlu
Bitkisel Kürler Rehberi

Şarkıcı Safiye Soyman, fırsat buldukça seyahat ediyor. Türkiye’de Foça’da huzur buluyor. Bodrum’u evi olduğu için sık sık ziyaret ediyor. Antalya’yı çok beğeniyor. Yurtdışında Umre’de huzur buluyor. Londra ve ABD hoşuna gidiyor. İlk fırsatta Karayip’lere gitmek istiyor. Safiye Soyman, Avare okuyucularına İbrahim Saraçoğlu’nun “Bitkisel Kürler Rehberi” adlı kitabını öneriyor.

SEYAHATTE NE DİNLEYELİM
NEŞE SAYLES BU ALBÜMÜ ÖNERİYOR

Lady Gaga
The Fame Monster

Tiyatrocu Neşe Sayles, fırsat buldukça seyahat ediyor. Yurtiçinde Fethiye ve Çeşme’nin doğal ortamını beğeniyor. Altınoluk’un denizini seviyor. Yurtdışında Madrid’i ziyaret ediyor. İlk fırsatta Venedik, Maldivler ve Barselona’ya seyahat etmek istiyor. Neşe Sayles, Avare okuyucularına Lady Gaga’nın “The Fame Monster” isimli albümünü öneriyor.

AVARE’NİN ÖNERİSİ

O Yaz
Lisa Kleypas
Epsilon Yayınevi

Benimle Kal adlı romanıyla tanınan Lisa Kleypas’in yeni kitabı O Yaz çıktı. Romanda her şey bir yaz gecesi başlıyor. Konusu kısaca şöyle; Londra sosyetesine giren dört genç kızın ortak bir amacı vardır: Tüm kadınsı yönlerini ve çekiciliklerini kullanarak kendilerine birer koca bulmak. Annabelle Peyton’sa ailesini felaketten kurtarmanın tek yolunun, soylu bir genç adamın kendisine evlenme teklif etmesini sağlamak olduğunu düşünür. Bunun için güzelliğini ve zekasını sonuna kadar kullanmakta kararlıdır. Ancak Annabelle’in en büyük hayranı, zengin ve güçlü Simon Hunt genç kızın aklını çelmekte ve onun duygularına karşı koymasını güçleştirmektedir. Derken bir yaz gecesi her şey değişir. Annabelle, aşkın en tehlikeli oyun olduğunu keşfeder.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle