GeriAstroloji Gökyüzü mucizeleri raflardaki yerini aldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökyüzü mucizeleri raflardaki yerini aldı

Gökyüzü mucizeleri raflardaki yerini aldı

Astrolog Vedat Delek’in yazdığı ‘Astrolog Vedat Delek ile gökyüzü mucizeleri’ adlı kitap bugün raflardaki yerini aldı. Kitabının içeriğinde 2018’de önemli gökyüzü olaylarından tutun da burçları yeni yılda nelerin beklediğine dair önemli bilgiler yer alıyor. İşte detaylar…

Astrolog Vedat Delek özellikle 2017 yılını anlatan ‘aşk para şans seninle’ adlı kitabındaki isabetli yorumlar ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. 2018 yılının zorlu ve birçok sorunlar ile karşılaşacağını belirtiyor. Kitabının içeriğinde ise 2018’de önemli gökyüzü olayları ve burçları nelerin beklediğine dair önemli bilgiler yer alıyor.

Kitapta; güneş ve ay tutulmalarının etkileri, saçını gürleştirmek isteyenler için tarihler ve evcil hayvanların burçlarına göre karakter analizi gibi eğlenceli bölümlerde yer alıyor.  Ayrıca Delek2016 yılında piyasaya çıkarttığı ve '2017 yılını' anlattığı kitabını Astrolog Vedat Delek adlı facebook sayfasından ücretsiz olarak okuyucularıyla paylaşarak takipçilerine yılın son iki ayına ait bilgileri hediye ediyor. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle