GeriKelebek Asla Vazgeçmem yeni bölümde beklenmedik gelişme!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asla Vazgeçmem yeni bölümde beklenmedik gelişme!

Asla Vazgeçmem yeni bölümde beklenmedik gelişme!

Asla Vazgeçmem dizisi bu hafta yine tüm duyguları birarada yaşatacak. Gerilimli sahnelerin yaşanacağı dizide Yiğit son sahnede şoke eden bir şey yapacaktır. İşte Asla Vazgeçmem'de bu hafta yaşanacaklar..

Asla Vazgeçmem final kararı aldıktan sonra her hafta heyecanlı bir bölümle ekranlara gelmeye başladı. Dizinin yeni yayınlanacak fragmanında Yiğit artık çileden çıkıyor. Herkes yaptıkları karşısında büyük şok yaşıyor.İşte Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanı.

  ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
“Asla Vazgeçmem”in 46. Bölümünde; Hayatının en zor sorusuyla sınanan Yiğit,  bu badireyi atlatsa da etkisini üzerinden kolay kolay atamayacaktır.  İclal ve Nur’un kurtulması herkesi mutlu ederken, Rıdvan’ın kaçmış olması Fatih gibi Yiğit için de tehlikenin tamamen geçmediği anlamına gelmektedir. 
Bu arada küçük kız sayesinde eve dönüş yapan Nazan,  bir yandan Elmas’ı sinir etmeye devam ederken, bir yandan da  Cahit’le arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Fırat ve İclal’in büyük bir hesaplaşma sonrası yakınlaşmasına şahit olan Elmas, bunu sadece Nur ile paylaşacaktır.  Fırat’ın kaçırılma olayı esnasındaki ve sonrasındaki davranışları Yiğit’e hiç normal gelmediğinden, Fırat’ın üzerine gidecek, asıl nedeni böylece öğrenecektir. 

Asla Vazgeçmem yeni bölümde beklenmedik gelişmeYorumları Göster
Yorumları Gizle