GeriKelebek Asla Vazgeçmem 47. bölüm fragmanı şok etti!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asla Vazgeçmem 47. bölüm fragmanı şok etti!

Asla Vazgeçmem 47. bölüm fragmanı şok etti!

Asla Vazgeçmem 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem gergin geçen son bölüm'ün ardından bu hafta daha sakin bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni yayınlanan fragmanında kıskançlık krizleri yaşanıyor. İşte Asla Vazgeçmem'de  bu hafta yaşanacaklar.

ASLA VAZGEÇMEM FRAGMANI ŞOK ETTİ!

Asla Vazgeçmem dizisinde büyük heyecan devam ediyor. Asla Vazgeçmem'in yeni bölüm fragmanında İclal'le ilgili şok gerçek ortaya çıkıyor. Peki Yiğit bu durum karşısında ne yapacak. İşte Asla Vazgeçmem 47.bölüm fragmanı

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Asla Vazgeçmem”in 46. Bölümünde; Hayatının en zor sorusuyla sınanan Yiğit,  bu badireyi atlatsa da etkisini üzerinden kolay kolay atamayacaktır.  İclal ve Nur’un kurtulması herkesi mutlu ederken, Rıdvan’ın kaçmış olması Fatih gibi Yiğit için de tehlikenin tamamen geçmediği anlamına gelmektedir. 

Bu arada küçük kız sayesinde eve dönüş yapan Nazan,  bir yandan Elmas’ı sinir etmeye devam ederken, bir yandan da  Cahit’le arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Fırat ve İclal’in büyük bir hesaplaşma sonrası yakınlaşmasına şahit olan Elmas, bunu sadece Nur ile paylaşacaktır.  Fırat’ın kaçırılma olayı esnasındaki ve sonrasındaki davranışları Yiğit’e hiç normal gelmediğinden, Fırat’ın üzerine gidecek, asıl nedeni böylece öğrenecektir. 

ASLA VAZGEÇMEM 47. BÖLÜM FRAGMANI

Asla Vazgeçmem 47.bölüm fragmanında Nur'dan şok tepki!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle