GeriKelebek Asla Vazgeçmem dizisi 46.bölüm fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asla Vazgeçmem dizisi 46.bölüm fragmanı yayınlandı

Asla Vazgeçmem dizisi 46.bölüm fragmanı yayınlandı

Asla Vazgeçmem'de büyük heyecan devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Yiğit tüm çabalarına rağmen İclal ve Nur'u kurtarabilecek mi? İşte Asla Vazgeçmem dizisi 46.bölüm fragmanı

Asla Vazgeçmem gerilimli geçen son bölümün ardından bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekranlara çıkacak. İşte Asla Vazgeçmem dizisi son bölümde yaşanacaklar.

“Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de, onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatih’in gizli kimliğini öğrenen Yiğit, bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken, diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır. 

İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır.Cahit’den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Bu zor süreçte en büyük desteği Elmas’tan kurtulmak için ona oynayan Aytül’den görecektir. İclal ve Nur’a iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM 45. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle