GeriKelebek Aşka doymuyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşka doymuyorum

Seksi aktrist Kim Cattrall, kendisinden 20 yaş küçük aşçı sevgilisiyle gününü gün ediyor. Başından üç evlilik geçen Cattrall, aşktan vazgeçmek niyetinde değil. ‘Sevmek sevilmek güzel, gerisini bilemem’ diyor.

Kim Cattrall, öyle gencecik bir oyuncu değil. Tam 48 yaşında. Bugüne kadar üç kez evlenip ayrılmış. Bu yaşına kadar evliliklerinde mutluluğu bulamamış bir kadının, yeni aşk serüvenlerine yeşil ışık yakmayacağını düşünenler, yanılıyor.

Kim Cattrall’ın yüreği hala aşk heyecanıyla çarpıyor. Ünlü yıldızın sevgilisi, kendisinden 20 yaş küçük. Kanadalı aşçıbaşı Alan Wyse, Londra’da çalıştığı lokantada, Cattrall ile tanıştırılınca, aklı başından gitmiş. Kim Cattrall da, dizideki sevgilisi Smith’e benzeyen bu delikanlıya karşı ilgisiz kalmamış.

Sevgililer bir süreden beri, beraberler. Kim Cattrall, ‘Başımdan üç evlilik geçti. Sevmek ve sevilmek güzel... Gerisini bilemem’ diyor. Aşk ve cinsellik onun için çok önemli. Hatta seksi oyuncunun üçüncü kocası Mark Levinson ile birlikte yazdığı ‘Tatmin: Kadında orgazm sanatı’ isimli bir de kitabı var. Kadınları cinsel konularda uyarmak, onları eğitmek istediğini gizlemeyen yıldız, oyunculuktan fırsat bulursa, yazarlığa devam edecek.

PROFESYONELİM

Cattrall’ın da başrolde olduğu ‘Sex and the City’ dizisi, bir yıl önce son buldu. İzlenme rekorları kıran dizinin yapımcıları, oyunculara haber vermeden çekimlere son vermişlerdi. Bir ara diziyi sinema filmine uyarlama projesi de gündeme geldi. Fakat daha çekimler başlamadan bu projeden de vazgeçildi.

Neyse ki, Kim Cattrall, rol aldığı dizilere ve filmlere duygusal bir yaklaşım içinde değil. ‘Ben kamera karşısında rolümü oynayıp, paramı alıyorum. İş bitince de bir başka filme ya da dizinin çekimlerine başlamam isteniyor. Dizilerde canlandırdığım kadınlarla da aramda gizli bir bağ oluşmadı. Dediğim gibi ben profesyonel bir oyuncuyum’ diyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle