GeriKelebek Aşk Yeniden 51. bölümde büyük şok!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk Yeniden 51. bölümde büyük şok!

Aşk Yeniden 51. bölümde büyük şok!

FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Yeniden bu akşam 51. bölümü ile ekrana gelecek. Salı akşamlarının ilgiyle takipe edilen dizisi Aşk Yeniden'de bu hafta ortalık karışacak. İşte Aşk Yeniden 51. bölüm fragmanı ve merak edilenler..

Aşk Yeniden bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek. Zeynep ve Fatih bebek hayaliyle mutluluk yaşarken, gerçekler büyük bir şoka neden olur. Zeynep zor durumda. Aşk Yeniden 51. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detaylarını sizler  için hazırladık.

Şevket’in teslim oluşunun üzerinden iki ay geçmiştir. Meryem bu süreç boyunca boş durmamış, Şevket’i hapisten çıkarabilmek için bütün yolları denemiş ve halen denemeye devam etmektedir. Hayat; herkes için sanki normal seyrine dönmeye başlamış gibidir.

Zeynep’in hamileliği de sorunsuz ilerlemektedir. Selin ve Orhan ise Zeynep’in hamileliğinden etkilenmiş ve çocuk sahibi olmaya karar vermişlerdir. Bunu kutlamak için Zeynep’i de alarak dışarı çıkarlar. Ancak kimsenin hesap etmediği bir durum yaşanacak ve ortalık karışacaktır. Aşk Yeniden yeni bölümüyle 19 Nisan Salı saat 20.00'da FOX'ta!

AŞK YENİDEN 51. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK YENİDEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fatih, Zeynep ve Selim, birlikte geçirdikleri tuhaf ama eğlenceli tatillerinin dönüşünde, yaşadıkları sıkıntıyı atlatmış ve herkesi affetmişlerdir. Ancak dönüş yolunda gelen bir telefon her ikisini de şoke eder çünkü Ertan, Fatih’ten şikâyetçi olmuştur. Yol üzerinde tesadüfen denk geldikleri polis çevirmesini de görünce Fatih arandığını düşünerek ani bir kararla kaçmaya karar verir. Bir kez daha Zeynep ve Selim’den ayrılmayı göze alamamaktadır.

Polisten kaçıp izini kaybettiren Fatih ve Zeynep kaldıkları otele geri döner ve Orhan ile Selin’den de kimseye belli etmeden yanlarına gelmelerini isterler. Onlardan olup biteni ayrıntılarıyla öğrenip bir karar vermek zorundadırlar. Ya kaçmaya devam edecekler ya da dönüp savaşacaklardır. Ancak verdikleri karar sadece kendi hayatlarını değil, başta Şevket’in olmak üzere her iki ailenin de hayatlarını değiştirecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle