GeriKelebek Aşk Yalanı Sever dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı - izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk Yalanı Sever dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Aşk Yalanı Sever dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

FOX TV'nin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever 1. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Pazartesi akşamları yayınlanacak olan dizide hasta yatağında olan yaşlı Hüseyin'in son arzusu yıllardır kayıp olan torununun bulunmasıdır. Bu iş için ise Ferit görevlendirilir. Aşk Yalanı Sever 1. bölümü ile seyirciye keyifli dakikalar yaşattı. İşte 1. bölümde yaşananlar..

Aşk Yalanı Sever ilk bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. FOX TV'nin yeni dizisi hikayesi ile büyük ilgi topladı. Hüseyin Peri'nin gerçek kimliğini öğrenecek mi? Ferit bu oyunu ne kadar sürdürecek? Aşk Yalanı Sever yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Her şey masum bir yalanla başladı. Ünlü Koçoğlu ailesinin veliahtı Ferit Koçoğlu’nun, dedesinin hayatını kurtarmak için iyi bir yalancıya; küçük yalanların ustası Peri Aslan’ın ise babasının borcunu ödeyebilmek ve yaşlı bir adamı mutlu etmek birbirlerine ihtiyacları vardı.

Birbirlerinden nefret etmelerine rağmen yaptıkları kısa süreli anlaşma ikisi içinde makul görünüyordu. Ancak Peri’nin evlere şenlik ailesini ve yaşlı bir adamın mutluluğunun bu anlaşmanın devamına bağlı olduğunu hesaba katmamışlardı. İşte ilk bölümde yaşananlar..

HÜSEYİN KOÇOĞLU'UN SON ARZUSU

Hasta ve yaşlı olan Hüseyin Koçoğlu'nun son arzusu torununun bulunması. Ailenin veliahtı Ferit ise dedesinin son arzusunu yerine getirmek için görevlendiriliyor. Fakat Ferit bu işi kendi yöntemleri ile çözmeye kalkışınca işler karışıyor..

FERİT VE PERİ'NİN KARŞILAŞMASI

Peri ve Ferit'in karşılaşması ise tam bir macera. Ferit'in oteline yerleştirmek için getirdiği Japonlarla düzenlediği oyun Peri'nin eline yüzüne bulaşıyor. Fakat Ferit'in açığını yakalayan Peri bu işi hemen fırsata çeviriyor. Asıl eğlence ise bundan sonra başlıyor. Koçoğlu Oteller Grubunun reklamı için hiç de hoş olmayan durumlar ortaya çıkıyor.

KAYBOLMUŞ KUZENLER YILLAR SONRA BULUŞUYOR

Tüm gözler Peri'nin üzerinde. Yıllar önce kaybolan torun olarak aileye tanıtılan Peri zorlu bir oyunun içine girer. Asıl sürpriz ise Peri ve Ferit'in ikinci kez karışlaşmasıdır. Gonca'nın sahte torun olarak Peri'yi getirmesi Peri ve Ferit'i bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Birbirleriyle anlaşamayan Peri ve Ferit herkesin gözü önünde istemeden de olsa birbirlerine sarılarak oyunlarını sürdürüyorlar.

HÜSEYİN KOÇOĞLU VE ECE'NİN İLK BULUŞMASI

Gonca'nın Ece diye Peri'yi aileye tanıtmasının sevinci kısa sürüyor. Hüseyin'e gelen son bilgi ise herkesi meraklandırıyor. Dosyalar hazır. Kayıp torun Ece Öztürk'ün bulunduğu haberini veriyorlar. Herkes büyük şok yaşıyor. Gonca, Ferit ve Peri'i bundan sonra neler bekliyor? Yalanları ortaya çıkacak mı? Hüseyin Koçoğlu torunu ile ilgili gerçeği öğrecenek mi?

1. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Aşk Yalanı Sever dizisi şimdiden herkese keyifli dakikalar yaşattı. 2. bölüm fragmanı ise merakla bekleniyor.

AŞK YALANI SEVER 1. BÖLÜM İZLE

Aşk Yalanı Sever dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı - izle


 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle