GeriKelebek Aşk Yalanı Sever 4. bölüm fragmanında sürpriz gelişme!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk Yalanı Sever 4. bölüm fragmanında sürpriz gelişme!

Aşk Yalanı Sever 4. bölüm fragmanında sürpriz gelişme!

FOX TV'nin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever 4. bölüm fragmanı ile izleyenleri meraklandırdı. Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Aşk Yalanı Sever dizisinin yeni bölümünde Ferit ve Peri arasında yakınlaşma oluyor. Peki Peri, Ferit'e karşı bir şeyler hissediyor mu? Aşk Yalanı Sever yeni bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Aşk Yalanı Sever yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamı 4. bölümü ile ekrana gelecek olan Aşk Yalanı Sever'de Ferit ve Peri arasında neler oluyor? Peri'nin sevgili yalanı işleri daha da karıştıracak. Aşk Yalanı Sever 4. bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde.

Aşk Yalanı Sever yeni bölümü ile Pazartesi 20.00'de FOX TV'de..

AŞK YALANI SEVER 4. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK YALANI SEVER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yanlış anlaşılmalar Ferit ve Peri'nin yakınlaşmasına neden olurken, bu yakınlaşmayı fark eden Gonca tehlike çanları çalmadan Peri'yi hayatlarından çıkartmaya karar verir. Buna bir de Selim dahil olunca dengeler değişmeye başlar.

Diğer tarafta Mario'nun eve gelmesi iki aile arasında ki suları tekrar hareketlendirir ama sürprizler bununla sınırlı değildir. Eve gelen beklenmeyen misafir Aslan ailesinin zor durumda kalmasına neden olacaktır.

AŞK YALANI SEVER SON BÖLÜM İZLE

 GENEL HİKAYE

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu’nun son dileği, yıllar önce sahip çıkmadığı torunu Ece’nin bulunmasıdır. Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymayan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz.  Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir... 

Ferit’le Peri’nin, Hüseyin dedeyi hayata bağlama çabası, durumun gittikçe daha çok sarpa sarmasına neden olur. Talihsiz tesadüfler, üç kişiyle başlayan yalan oyununa Aslan ailesini de dahil edince, azametli Koçoğlu Ailesi'nin, deli dolu Aslan Ailesiyle sınavı başlar. İki ailenin de içine düştükleri durumdan kurtulmasının önündeki en büyük engelin Hüseyin Koçoğlu olacağını ise henüz kimse bilmemektedir.

Her şey masum bir yalanla başladı. Ünlü Koçoğlu ailesinin veliahtı Ferit Koçoğlu’nun, dedesinin hayatını kurtarmak için iyi bir yalancıya; küçük yalanların ustası Peri Aslan’ın ise babasının borcunu ödeyebilmek ve yaşlı bir adamı mutlu etmek birbirlerine ihtiyacları vardı. Birbirlerinden nefret etmelerine rağmen yaptıkları kısa süreli anlaşma ikisi içinde makul görünüyordu.

Ancak Peri’nin evlere şenlik ailesini ve yaşlı bir adamın mutluluğunun bu anlaşmanın devamına bağlı olduğunu hesaba katmamışlardı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle