GeriKelebek Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanında şok...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanında şok...

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanında şok...

FOX TV'de Aşk Yalanı Sever 2. bölümü ile ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan dizi ilk bölümü ile herkese keyifli dakikalar yaşattı. Aşk Yalanı Sever dizisi 3. bölüm fragmanını da yayınladı. İşte yeni bölümden ilk görüntüler..

Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni başlayan dizi ilk bölümden itibaren seyircinin ilgisini çekti. Aşk Yalanı Sever 3. bölüm fragmanı ve son bölümden sürpriz detaylar haberimizde.

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu’nun son dileği, yıllar önce sahip çıkmadığı torunu Ece’nin bulunmasıdır. Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymayan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz.  Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir... 

Aşk Yalanı Sever yeni bölümüyle Pazartesi saat 20.00'da FOX'ta!

Ferit’le Peri’nin, Hüseyin dedeyi hayata bağlama çabası, durumun gittikçe daha çok sarpa sarmasına neden olur. Talihsiz tesadüfler, üç kişiyle başlayan yalan oyununa Aslan ailesini de dahil edince, azametli Koçoğlu Ailesi'nin, deli dolu Aslan Ailesiyle sınavı başlar. İki ailenin de içine düştükleri durumdan kurtulmasının önündeki en büyük engelin Hüseyin Koçoğlu olacağını ise henüz kimse bilmemektedir.

AŞK YALANI SEVER 3. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK YALANI SEVER 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Her şey masum bir yalanla başladı. Ünlü Koçoğlu ailesinin veliahtı Ferit Koçoğlu’nun, dedesinin hayatını kurtarmak için iyi bir yalancıya; küçük yalanların ustası Peri Aslan’ın ise babasının borcunu ödeyebilmek ve yaşlı bir adamı mutlu etmek birbirlerine ihtiyacları vardı. Birbirlerinden nefret etmelerine rağmen yaptıkları kısa süreli anlaşma ikisi içinde makul görünüyordu.

Ancak Peri’nin evlere şenlik ailesini ve yaşlı bir adamın mutluluğunun bu anlaşmanın devamına bağlı olduğunu hesaba katmamışlardı.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle