GeriKelebek Aşık olduğum zaman yerlere seriliyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşık olduğum zaman yerlere seriliyorum

Aşık olduğum zaman yerlere seriliyorum
refid:13276082 ilişkili resim dosyası

Halil Ergün, aşık olduğu zaman neler yaşadığını anlattı.

Yaprak Dökümü yeni bölüm

Halil Ergün, kaç kez aşık olduğunu saydığını ve 6 kez aşkı tattığını belirtti. Bu aşklardan iki tanesinin kendisini tokat gibi çarptığını anlatan Halil Ergün, aşkın fırtına gibi gelip kendisini yere serdiğini açıkladı.

Ergün, "Ben yerlere seriliyorum öyle olduğum zaman. Dakika, saat saymak var ya öyle. Tabii bu bir kimya işi aslında, bir noktadan sonra" diye konuştu.

Ferhat ile Şirin'in aşkına değinen Halil Ergün, bir noktadan sonra Ferhat'ın büyüyen yüreğinin kadını geçtiğini ve dağları delme noktasına geldiğini hatırlattı.

Anadolu'nun bir aşk alanı olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, "İnsanoğlu büyüyor. Bir şeyler fark etmeye başlıyor hayatında. Saydım 6 kere falan olmuş, ama iki tanesi bir tokat gibi. Yandım yani" dedi.

Aşkın tarifini de yapan Halil Ergün, aslında bunun insanın kendisini sevmesi olduğunu vurguladı. Ergün, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunu iddia ediyorum ben, aşk aslında insanın kendisini sevmesi, gerçekten. Aşk büyüme çünkü. Başka birini sevmek, kadar büyüme olabilir mi? Başka birini sevmek kalbin büyümesi, aklın büyümesi, yüreğin büyümesi, emeğin büyümesidir. Bu seni var eder ve seni büyütür aşk aslında. Bal gibi kendini sevmektir."


DİĞER HABERLER

  

  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle