GeriKelebek Arka Sokaklar'ın yeni yayınlanan bölümünde Hüsnü ölüyor mu!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar'ın yeni yayınlanan bölümünde Hüsnü ölüyor mu!

Arka Sokaklar'ın yeni yayınlanan bölümünde Hüsnü ölüyor mu!

Arka Sokaklar 398. Bölüm fragmanıyla sizlerle. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da bu hafta heyecan verici olaylar yaşanıyor. Rıza Amir'in yardımcısı olduktan sonra büyük mutluluk yaşayan Başkomiser Hüsnü Çoban yayınlanacak yeni bölümde vuruluyor! Yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

Arka Sokaklar 398. Bölüm fragmanıyla üzüntüye boğdu. Dizi bu hafta hem çok heyecanlı hem de duygusal bir bölümle ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın yayınlanan 398.bölüm fragmanında Hüsnü Çoban şoku yaşanıyor. Rıza Baba'nın yardımcılığına atanan Hüsnü Çoban'ın sevinci kısa sürüyor. İşte Arka Sokaklar 398.bölümde yaşanacaklar.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz gibi isimlerin oynadığı Arka Sokaklar dizisinin önemli isimlerinden olan Arka Sokakla'da Özgür Ozan’ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri vuruluyor! Girilen bir çatışmada vurulan Hüsnü Çoban başkomiser olmasının ardından çıktığı ilk operasyonda vuruluyor ve herkes telaş içinde hastaneye koşuyor! Özgür Ozan, uzun zamandır oynadığı dizi olan Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu? Özgür Ozan kimdir?

Arka Sokaklar 398. Bölüm 22 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekip, Rıza baba önderliğinde uyuşturucu satıcısının peşine düşüyor!

Ekibimiz, Narkotik Şube elemanları ile baskına katılacaktır. İki şubenin birlikte gerçekleştirdiği bir operasyondur. Rıza ve Arif Müdür herkese son kez genel bir bilgi geçerler. Bizim şubenin başında Hüsnü Çoban, Narkotik Şube’nin başında da Ayşen Komiser vardır. Ayşen Komiser İstanbul’a yeni tayin olmuş ayrıca Rıza’nın otuz senelik silah arkadaşı rahmetli Ragıp Baş komiserin kızıdır. Ayşen, fazlasıyla başarılı bir polistir.

ARKA SOKAKLAR 398. BÖLÜM FRAGMANI

Tek başına bir uyuşturucu çetesine sızıp, bir sene onlarla çalışıp vakti geldiğinde de en tepedekine varıncaya kadar bütün şebekeyi neredeyse tek başına çökertmiştir. Ekibin baskın vereceği depo Tuncer denilen eroin satıcısının üzerine kayıtlıdır. Tuncer’in mekanını içeriden dışarıdan koruyan çok sayıda adamı vardır. Ekip her şeye hazırlıklı olarak depoya baskına gider. Depoda kıyasıya bir çatışma yaşanır. Tuncer mekanda değildir. Tuncer’in adamı Remzi çatışmada Ayşen’i görür ve tanır.

Çatışmadan zor kurtulup Tuncer’e hemen baskının başında Antalya’dan tanıdıkları Narin görünümlü Ayşen olduğunun haberini verir. Tuncer’in öncesinden alınacak intikamı vardır.

ÖZGÜN OZAN KİMDİR

Özgür Ozan, 1966 doğumlu Bolu Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. İlk, orta ve liseyi Ankara Cumhuriyet Lisesi'nde tamamladı. Mezun olduktan sonra amatör tiyatrolarda çalıştı. İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı. 1985 yılına kadar profesyonel olarak basketbol oynadı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi.

Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı, hafif kılıbık Selami karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Komiser Hüsnü rolünü canlandırmaktadır. Özgür Ozan evli ve bir çocuk babasıdır.

OYNADIĞI FİLM VE DİZİLER
Arka Sokaklar 2006-
Çocuklar Duymasın 2002-2005
Umut Yolcuları 2010
Sonsuz
Acemi Cadı 2008
Deli Duran
Reyting Hamdi
En Son Babalar Duyar
Hırsızın Oğlu
Kadın Terzisi
Zülküf ile Zarife
Örümcek
Sibel
Yanlış Saksının Çiçeği
Gurbetçiler
Deli Duran
Çocuklar Ne Olacak 2004
Çiçek Taksi
Tatlı Kaçıklar
Ruhsar


Yorumları Göster
Yorumları Gizle