GeriKelebek Arda Kural kayıplara karıştı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arda Kural kayıplara karıştı

Arda Kural kayıplara karıştı
refid:29674455-spot ilişkili resim dosyası

Şizofren hastası olan Arda Kural uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Ünlü oyuncu Büyükçekmece'deki evinden apar topar çıkartılmış ve tek başına dışarda yaşamaya başlamıştı. Kendisine uzatılan yardımları da kabul etmeyen sanatçı şu an ortalarda görünmüyor. Annesi Gülnur Kural oğlunu her yerde arıyor ama henüz izine rastlamadı.

Geride bıraktığımız yıl Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören ünlü oyuncuya şizofren tanısı konulmuş, tedavi görmüştü. Kısa süre önce Avcılar’daki evinden çıkartılan ve deniz kenarında tek başına yaşayan Kural, oyuncu arkadaşları başta olmak üzere kendisine uzatılan yardımları kabul etmemişti.

HAYATINDAN ENDİŞE EDİYOR

Kural, son zamanlarda takındığı saldırgan tavırlar nedeniyle mahalle sakinleri tarafından şikayet edilmiş, genç oyuncu görevliler tarafından uyarılmıştı. Tüm bu yaşananların ardından Arda Kural kayıplara karıştı. Hasta oğlunun durumundan endişe eden anne Gülnur Kural, kapı kapı dolaşarak oğlunu arıyor. Kendisiyle bir süredir görüşmeyen oğlunun hayatından endişe ettiğini belirten Kural, yardım istiyor.

Arda Kural kayıplara karıştı

İlgili video:

Büyükçekmece sahilinde bir şezlongda yaşayan Kural'ın fiziksel ve ruhsal durumunun kötü olduğu gözlenmişti. Kirli elbiseler içerisinde ayakları yara bere içinde kalan Kural, yanına aldığı bir battaniye ile sahilde şezlongun üzerinde yaşam mücadelesi veriyordu.

ARDA KURAL YAŞADIKLARINI ANLATTI


Yorumları Göster
Yorumları Gizle