GeriKelebek Anthony Vincent Bova’dan Alt Kimlik Ve Sesli Diyalog
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anthony Vincent Bova’dan Alt Kimlik Ve Sesli Diyalog

Anthony Vincent Bova’dan Alt Kimlik Ve Sesli Diyalog

Dünyaca ünlü oyuncu koçu Anthony Vincent Bova, ‘Alt Kimlik ve Sesli Diyalog’ workshopuyla, 9 Eylül 2012’ye kadar, Uniact Studio’da, oyuncuları, oyuncu adaylarını ve sanatseverleri bekliyor.

Profesyonel oyuncu kadrosuyla kaliteli eğitime imza atan Uniact Studio, dünyaca ünlü oyuncuların eğitim aldığı ‘Eric Morris Tekniği’nin New York temsilcisi Anthony Vincent Bova’yı ağırlıyor.

ALT KİMLİK VE SESLİ DİYALOG!

Jack Nicholson, Arnold Schwarzenegger, Johnny Depp gibi dünyaca ünlü oyuncuların benimsediği Eric Morris oyunculuk tekniği Anthony Vincent Bova ile workshop kapsamında. 5-6-7 Eylül tarihleri arasında ‘Alt kimlik ve Sesli Diyalog’ eğitimi verecek.
Düzenlenecek workshopta, aktörler bu seçimsel yaklaşımı deneyimledikleri süre boyunca alt kişiliklerinin farkına varacak, keşfedecek, monolog ya da sahnelerine uygulayabilecekler.

Oyuncunun, karakterin gerçekliğini yaratmayı deneyimleyeceği ve aynı zamanda enstrüman üzerine de çalışılacak olan workshopta; enstrümantal çalışma, sizin için engelleyici olan faktörleri tanımlama, ifade etme ve elemine etmeyi sağlayan bir süreci de kapsayacak.

Hem yüksek kalitede bir oyunculuk okulu, hem de kültürlerarası bir köprü olma işlevini üstlenen, Master class, workshop ve karşılıklı organizasyonlarla, kendi öğrenci ve sanatçılarını farklı kültürlerdeki ünlü sanatçı ve uzman eğitmenlerle buluştururken aynı zamanda güçlü sanatsal birliktelikler oluşturmayı hedefleyen, İnci Şener ve oyuncu Tunca Aydoğan’ın kurduğu Uniact Studio’da; Derya Alabora, Celal Kadri Kınoğlu, Zeynep Eronat, Tunca Aydoğan, Nursel Köse, Ergün Demir gibi isimler oyunculuk eğitimi verecek ve workshoplar yapacak.

d
 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle