GeriKelebek 'ANNENE SOR ANLATSIN'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  29
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'ANNENE SOR ANLATSIN'

'ANNENE SOR ANLATSIN'

İzdivaç programıyla ünlenen Esra Erol'un oğlu İdris Ali 1 yaşına bastı. Bir takipçisi Erol'a, "doğum günü kutlamasını abartıyorsunuz" deyince ünlü sunucu twitter'da isyan etti...

Esra Erol, oğlunun yeni yaşını kutlayan takipçilerine sayfasına yazdığı "Canım oğlum,sevgilim,tenim,bedenim,ruhum,hayat bağım,bağımlılığım, neşem, huzurum, her şeyim... Kokuna, sesine, gözlerine kavuştum. Hayata karıştım. Anne oldum sayende insan oldum. Sen benim bütün sevinçlerimsin.Allah her kadına nasip etsin. Koca bir yılı geçirdim kaygılarla, korkularla. Seninle bana kaygı, korku, panik atak hediye geldi. Hepsi de hoş geldi. Tüm doğum günü meajlarına binlerce teşekkürler, sevincimi paylaşan tüm dostlara"  mesajıyla karşılık verdi.              

İDRİS ALİ 1 YAŞINDA

ANNENE SOR ANLATSIN

"ANNENE SOR SENİ NASIL SEVDİĞİNİ ANLATSIN "  

Esra Erol'un sayfasında yayınladığı mesajlara bir takipçisi "Allah çocuğunuzu size bağışlasın da biraz abartmıyor musunuz? Sizin oğlunuz da etten, kemikten biri. Çok abartmayın" diyerek tepki gösterdi.

ANNENE SOR ANLATSIN

Erol ise "Anne olunca anlarsın diyeceğim ama maalesef mümkün değil. Ama annene sor seni nasıl sevdiğini anlatsın!!!!" diyerek sitemini dile getirdi.

ANNENE SOR ANLATSIN


Yorumları Göster
Yorumları Gizle