GeriKelebek ANNE VE BABAMA TEŞEKKÜRLER
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ANNE VE BABAMA TEŞEKKÜRLER

ANNE VE BABAMA TEŞEKKÜRLER
refid:22326531 ilişkili resim dosyası

ANTALYA’da Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkan Brezilyalı topmodel Adriana Lima, Türkiye’nin ikinci evi olduğunu belirterek, Jennifer Lopez gibi Türkiye’den ev almaya sıcak baktığını söyledi. Lima, "Teklif gelirse neden olmasın" dedi.

Victoria’s Secret modellerinden 32 yaşındaki Adriana Lima, Antalya’da 8 Ocak’ta başlayan ve 14 Ocak’a kadar devam edecek Dosso Dossi Fashion Show’da podyumuna çıktı. Dört kez yürüdüğü podyumda ilk olarak, Kazaky grubunun gösterinin ardından pastel renklerin hakim olduğu mini bir kıyafetle podyumda boy gösteren Lima, defilede tercihini siyahtan yana kullandı.    

DEFİLEDEN FOTOĞRAFLAR

’Kızıl Ajan’ lakaplı Anna Chapman’ın da takip ettiği defileye Antalya protokolü de ilgi gösterdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Devrim Kök’le birlikte Lima’yı ön sıralardan izlerken Antalya Vali Yardımcıları Halil Serdar Cevheroğlu ve Mehmet Yavuz da Antalya Expo Center’deki Dosso Dossi Fashion Show defilesini izleyenler arasında yer aldı.

Defilede Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal da dans grubuyla birlikte sahne alırken Adriana Lima, ikinci kez podyuma Sandal’ın mini konserinin ardından çıktı. Lima bu kez siyah mini bir elbise giyerken, yürürken eteğini çekiştirmesi dikkat çekti. Brezilyalı süpermodel Lima, üçüncü kez podyuma çıktığında siyah minilerden yana olan tercihini değiştirmedi. Podyumdaki sakin, kendinden emin ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Adriana Lima, son kez podyuma geldiğinde ise siyah dantel işlemeli, siyah çizgileri olan ve kahverengi beneklerle hareketlendirilen uzun bir elbise tercih etti. Adrina Lima, son kıyafetiyle birlikte Dosso Dossi Fashion Show defilesine katılan mankenleri podyuma getirdi ve defileyi izleyenlere öpücükler göndererek gösteriyi bitirdi.

TÜRKİYE İKİNCİ EVİM      

Defilenin ardından Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’la birlikte basın toplantısı düzenlenen Adriana Lima, Türkiye için "İkinci evim" dedi. İstanbul’da Ayasofya ve Sultanahmet’i gezdiğini, Türkiye’ye her gelişinde çok mutlu olduğunu, Türkiye’deki enerjiyi sevdiğini ve hayran olduğunu belirten Lima, Jennifer Lopez’in İstanbul’dan ev aldığının hatırlatılması üzerine, "Teklif gelirse neden olmasın" dedi.

KIZINDAN AYRILMASI   

Adriana Lima, "Bebeğinizi bırakması zor geliyor mu?" sorusu üzerine anne olduktan sonra ilk defa çocuğunu yalnız bırakarak iş gezisine çıktığını söyledi. Lima, "Diğer yatak odasında durduğu zaman bile kendimi kötü hissediyorum. Bana inanın, iyi değilim" dedi. Doğum yapmasına rağmen formundan hiçbir şey kaybetmediğini belirten gazetecilere teşekkür eden Lima, özel bir diyet programının olmadığını söyledi. Genetik mirası için anne ve babasına ayrıca teşekkür eden topmodel Adriana Lima, "Kızım da beni koşturduğu için ona da teşekkür etmem gerekiyor" dedi.

SİYAH RENGİ SEVİYOR  

Defilede tercihinin siyahtan yana kullanan Lima, bu durumu "Seviyorum" sözleriyle özetledi. Siyahın saç rengine, kendisine uygun düştüğünü anlatan Lima, "Türk modası içinde çok güzel tasarımlar var. İlk defa giydim ama çok da beğendim. Bir bayanın nelere ihtiyaç duyduğunu Türk tasarımcılar gösterdiler" diye konuştu. Lima, bir soru üzerine Türk kadınlarını, sahip oldukları pozitif enerji sayesinde çok güzel bulduğunu söyledi.

Adriana Lima, podyumda bir araya geldikleri Emina Sandal ve performansı için de "Büyük bir müzisyen" değerlendirmesinde bulunurken, "Çok beğendim" dedi.

Gazetecilerin Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde gönderilen, yurttaşı Brezilyalı futbolcu Alex’i sorması üzerine Adriana Lima, eşini de Alex’i de tanıdığını söyledi.

Dosso Dossi Fashion Show’da bu gece Mustafa Sandal konserini izleyecek Lima, yarın Türkiye’den ayrılacak.

Türk tekstil firmalarının yakından izlediği, 30 ülkede 200 şehirde 5 binin üzerinde alıcının, 150 firmanın ürünlerini takip ettiği Dosso Dossi Fashion Show, 14 Ocak’ta sona erecek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle