GeriKelebek Anne - kız alışverişte
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Anne - kız alışverişte

Anne - kız alışverişte

5 yaşında anaokuluna!
              
Ajda Pekkan, Türkan Şoray, Müjdat Gezen, Halil Ergün, Derya Baykal, Ebru Şallı, Osman Çarmıklı, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Saba Tümer, Balçiçek Pamir ve Cengiz Abazoğlu, UNICEF’in “Hayata İyi Bir Başlangıç İçin 5 Yaşında Anaokuluna” kampanyasına katkıda bulunmak için mutfak önlüğü tasarladı. Karaca Porselen tarafından üretilen önlükler, iki fincan ve bir pasta tabağıyla birlikte KRC shop’larda satışa sunuldu. Elde edilen gelirin UNICEF’in kampanyasına aktarılacağı projenin lansmanı, önceki gece Kuruçeşme’deki Hotel Les Ottomans’da yapıldı. Ebru Akel’in suculuğunu üstlendiği gecede, önlükleri tasarlayan ünlülere plaket verildi. Serdar BENLİ     

Anne-kız alışverişte                  

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Ceyla Gölcüklü, geçtiğimiz gün kızı Lara ile Kanyon’da objektife takıldı. Anne-kız Harvey Nichols’tan alışveriş yaptıktan sonra evlerinin yolunu tuttu.

Takanik üçledi

Yıllarca teknede hizmet verdikten sonra karaya taşınarak Yeniköy’de bir şube açan balık restoranı Takanik, Arnavutköy’ün ardından, Yeniköy Yalılar Mevkii’nde de bir şube açtı. Zengin balık, salata ve meze çeşitlerinin yanı sıra balık çorbasıyla da iddialı olduklarını söyleyen Takanik’in sahibi Kaan Kayhan, “Takanik’te her şey çok taze. Temizliğe çok önem veriyoruz. Yıllardır geniş bir müşteri kitlemiz oluştu” dedi.

Büyük Kulüp’te evlendiler

Doğan Haber Ajansı muhabirlerinden Ceren Karasu, hayatını Alper Taşdelen ile birleştirdi. Önceki gün Büyük Kulüp’te gerçekleşen nikâhı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Gelin ve damadın şahitliğini ise Aydın Doğan, Hüsamettin Oskan ve Hakkı Kurmel yaptı.

Gelin adayları için söyledi

Metin Arolat, Çapamarka ekibinin yeni mekânı Nahide Otel’de sahneye çıktı. Arolat, çıkarmaya hazırlandığı yeni albümünde yer alan şarkılarını ilk kez o gece, mekânda bekarlığa veda partisi yapan gelin adayları için seslendirdi.

Nişantaşı’nda İtalyan lezzetleri

New York’ta restoranları bulunan Mustafa Şav ile dünyaca ünlü şef Jo Candido, Nişantaşı’nda bir İtalyan restoranı açtı. Mim Kemal Öke Caddesi’nde hizmete giren Candido adlı mekânın açılışına Deniz-Oktay Malkoç, Anta-Misak Toros, Esra Zarakol, Arzu Kunt, Gül Ergi ve Meral Çalışıcı gibi tanınmış simalar katıldı. Serdar BENLİ

Elbise aldı

Seben Koçibey, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Kulağında telefonunun kulaklığı, elinde kahvesiyle Nişantaşı sokaklarında alışverişe çıkan Koçibey, girdiği bir mağazadan özel bir gece için elbise satın aldı. Ebru Esen TURGUD

Suadiye’de açıldı

Suadiye’deki DKNY mağazası, geçtiğimiz gün cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı renkli bir davetle açıldı. DKNY Türkiye’nin temsilcileri Melek Erman Köni ve Zeynep Ekşioğlu’nun ev sahipliği yaptığı davete katılanlar arasında Ceyla Gölcüklü, İdil Unan, Ayşen Özyeğin, Edvina Özyeğin ve Deniz Ekşioğlu da vardı. Davette, markanın yeni tasarımlarını Burcu Kutluk, Selda Car, Ülkü Taşkın gibi ünlü modeller tanıttı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle