GeriKelebek Amerika'dan iyi haber geldi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amerika'dan iyi haber geldi

Amerika'dan iyi haber geldi

AKCİĞER kanseri teşhisi konulan ve önceki gün Amerika’da ameliyat olan Hülya Koçyiğit’ten iyi haber geldi. Eşinin çok zor bir ameliyat geçirdiğini belirten Selim Soydan, Hürriyet’e şu bilgileri verdi:

“Ameliyat üç saat sürdü. Şimdi daha iyi.Yavaş yavaş konuşmaya başladı. Doktorumuz 15 gün sonra uçağa binebileceğini söyledi. Çok mükemmel bir hastane, Hülya Hanım’a çok iyi bakıyorlar.” Kontrol için 3 hafta önce New York’a gittiklerini belirten Soydan, Koçyiğit’in biyopsi sırasında ciğerinin söndüğünü belirterek, ‘Adeta ciğeri püf etti’ diye konuştu.

Sanatçının doktoru Nasser Altorki de “Tümor, torakoskopik yöntemle temizlendi. Hülya Hanım bir müddet daha hastanede kaldıktan sonra taburcu olacak ancak kontrolleri düzenli olarak devam edecek” dedi.

Koçyiğit de sosyal medya mesajıyla sevenlerinin yüzünü güldürdü: “Doktorum ameliyatımın iyi geçtiğini söyledi. Yoğun bakımdan normal odaya az önce geçtim. Ancak bir müddet daha hastanede kalacağım. Desteğiniz bana yüksek moral.”

Bu arada Gülşah Alkoçlar’ın eşiyle birlikte geceyi annesi Hülya Koçyiğit’in yanında geçirdiği öğrenildi.

DÖRT YAPRAKLI YONCADAN DESTEK
Türkan Şoray: Canım Hülyacığım, kalbimiz seninle, dualarımız senin için. Rabbim seni korusun. Tez zamanda aramıza sağlıkla dönmeni bekliyoruz. Gülüşü güzel arkadaşım seni gülerken görmek en büyük dileğim.

Fatma Girik: Duyduğum vakit inanamadım. Bütün dualarım seninle... Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. En az kendim kadar. Bir an evvel iyi haberlerini bekliyoruz..

Müjde Ar: Canım arkadaşım, acil şifalar dilerim.

Filiz Akın: Akciğer kendini yenileyebilen bir organ. Üstelik tıptaki ilerlemelerle tedaviler çok başarılı. Ben yaşadığım için biliyorum. “Doğruymuş” diyeceksin. İyi haberlerini bekliyoruz canım.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle