GeriKelebek Ameliyatlarda ‘Like a Virgin’ çalıyorum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ameliyatlarda ‘Like a Virgin’ çalıyorum

Ameliyatlarda ‘Like a Virgin’ çalıyorum
refid:17901662 ilişkili resim dosyası

Vajina estetiğinin ve Brezilya kalçası operasyonunun mucidi. Bugüne kadar 63 ülkede, 10 binden fazla kadına vajina estetiği yaptı. Tüm dünyada ilgiyle izlenen reality show ‘Dr. 90210’un en beğenilen yıldızlarından biri.

14 YILDA 63 ÜLKEDEN 10 BİN KADINA VAJİNA ESTETİĞİ YAPAN DR VAJİNA LAKAPLI DAVID MATLOCK

Dr. David Matlock nam-ı diğer Dr. Vajina, programın benzerini yapmak ve Op. Dr. Bülent Cihantimur’un 28-29 Mayıs’ta düzenlediği ‘Türkiye’nin ilk Uluslararası Hücre Destekli Cerrahi Kongresi’nde konuşmak için Türkiye’ye geldi. Uçaktan inince soluğu Hürriyet’te aldı!

14 yılda 10 bine yakın hastam için lazerli vajinal gençleştirme operasyonu uyguladım. Her ırktan ve kültürden hastalar var. Ama 20-40 yaş arası hastalar daha çok geliyor. Hamilelik ve doğum sırasında yaşananlar doğum kanalına çok büyük zarar veriyor. Bir tamam da ikinci ve üçüncü doğumlardan sonra vajina artık asla eskisi gibi olmuyor. Lazerle vajinal gençleştirme işlemi bir saat. Lazer vajinanın içinde kasları onarıyor, vajina daralıyor. İyileşme süreci ortalama altı hafta. Altı hafta seks yok. Dört gün sonra rutinine dönebiliyor. Operasyon öncesi ne kadar dar istediklerini soruyorum. Çoğunluk 16 yaşlarına geri dönmek istiyor. Zaten Los Angeleslı kadınlar memenin hep en büyüğünü, vajinanın da darını isterler.

EVLİLİĞİMİ KURTAR DEYİP GENÇ SEVGİLİ BULUYORLAR

Bu operasyonu olduktan sonra seksüel performans kesinlikle artıyor. Yapılan şey basit: Azalan cinsel fonksiyonların sebebini iyileştiriyoruz. Kaslar eski haline geldiğinde, fonksiyonlar da eskisi gibi çalışıyor. Vajinanın sadece içini değil dışını da güzelleştiriyoruz. Vajinal dudakları küçültüyoruz. Hastalar her zaman ince ve küçük, dış dudakların üzerine çıkıntı yapmayan iç dudaklar istiyorlar. Kadınların boyunları gibi vajinaları da yaşlandıkça sarkıyor. Şişman ve etli vajinalara liposuction yaparak zayıflatıyorum. Kadınların birçoğu bana vajinalarını daraltmam, evliliklerini kurtarmam için yalvarıyorlar. Ama operasyondan sonra kendilerine güvenleri öyle bir geliyor ki, kocalarından boşanıyor, genç sevgili buluyorlar. Bu işin tek dezavantajı yatak odasında, orgazm sırasında adımı bağırmaları. Kocalar en çok “Ohhh Dr. Matlock ohhh” nidalarından şikayetçi.

ARABADA BİLE ORGAZM

Çok ilgi gören bir diğer operasyonum da G noktası ameliyatı. İsmi: G-Shot. Çalışan kadın öğle yemeği arasında geliyor, 15 dakikada yapıyoruz. Onlara G noktasının ne olduğunu öğreterek başlıyoruz.
Sonra G noktasının altına enjeksiyon yapıyorum. Dudak dolgusundaki malzemeyi kullanıyorum. G noktasını öne ve kolay bulunabilir bir yere taşıyorum böylece... Enjeksiyon sekiz saniye sürüyor.
Bu operasyonla G noktası çok hassaslaştığı için hemen orgazm oluyorlar. Kasisli bir yolda ya da bisiklet sürerken bile... Enjeksiyonun altı ayda bir yenilenmesi lazım. Fiyatı 1850 dolar. Büyük bir eğlence için küçük bir bedel. Hemen “Ne zaman sevişebilirim” diye soruyorlar. “Bu klinikten çıkar çıkmaz” diyorum. Sonuçta ben evli bir adamım.

TÜM OPERASYONLARI KARIMA DA YAPTIM

Estetik cerrahiyle insanlara özgüven kazandırıyorum. Bu gerçekten elinde sihirli değnek tutmak gibi bir şey. Daha ne isterim? Karıma aşığım. İnsan vücuduyla bu kadar içli dışlı olmama rağmen aşık olabildiğim için de şanslıyım. Tüm operasyonları onun üzerinde de uyguladım. Vajina estetiği, G noktası operasyonu, Brezilya kalçası... Çok mutluyuz.  Ama karım beni bakışları, gülüşü kısaca her şeyiyle cezbediyor.

ORGAZM MAKİNESİ YAPIYORUM

-Dr. Vajina denmesinden rahatsız değilim. Çalışmalarımla gurur duyuyorum. Lazerle vajinal gençleştirme ve vajinoplasti teknikleri benimle özdeşleşti.
-Modern müziğin gerçek bir hayranıyım ama ameliyatlarda Madonna’nın ‘Like a Virgin’ adlı şarkısını dinliyorum.
-Ameliyat öncesi vajinaya, genişliğini ölçmek için bir medikal alet koyuyorum. Ameliyat sonrası o aleti tekrar koyduğumda fırlıyor.
-Türk hastalarım da oldu. İsteklerini açık bir şekilde dile getiriyorlar. Türk kadınlarında bence egzotik bir güzellik var.
-Kadınlar için bir orgazm makinesi yapıyorum. Uyarı sistemini güçlendirecek bir cihaz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle