GeriKelebek Aman başları üşümesin
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aman başları üşümesin

Modanın, çevreden ve hava koşullarından etkilenmediğini söyleyemeyiz. 2005 kış modasında da örgü başlıklar, şapkalar önemli bir yer tutuyor. Anlaşılan trend yaratıcıları, bu kışın ağır geçeceğini önceden tahmin edip, bir zamanların pek moda olan örgü başlıklarını yeniden gündeme getirmişler.

Hollywood yıldızlarının evlerinde oturup şişlerle tığlarla kendilerine başlık ördükleri hayal bile edilemez. Ama bu başlıkları onların yerine üretip, astronomik fiyatlarla satmayı başaranlar da var!

Özellikle Hollywood’un gençleri, örgü başlıkları pek sevdiler. Fakat bunların arasında öylesine komik görünüşlü olanları vardı ki, moda eleştirmenleri dillerini tutamadı.

Bu çığlık niye

Britney Spears beyaz başlığıyla kahkahalarla gülerek poz vermesine vermişti ama bu fotoğrafı gören moda eleştirmenleri, ‘Genç şarkıcı, aynada kendini gördüğü için çığlık mı atıyor?’ dediler.

Vakit yok

Gwyneth Paltrow’un örgü başlığını gören eleştirmenler ‘Kızını giydirmek için o kadar zaman harcıyor ki, kendine zamanı kalmıyor’ dediler.

Tepesindeki ne

Paris Hilton’un kumaş başlığının modeli herkesi şaşırttı. ‘Tepedekiler kulak mı, yoksa boynuz mu?’ diye soranlar oldu.

Kafasını topluyor

Bir moda eleştirmeni Björk’ün başına geçirdiği renkli başlık için ‘Bu, onun kafasını toplamak için kullandığı bir başlık ise, kafa toplama işinin pek de iyi gitmediği kesin’ dedi!

Külaha benziyorlar

Ashley Judd ve Mariska Hargitay’ın sivri tepeli külaha benzeyen başlıkları, moda dünyasında alay konusu oldu.

Kayakçı galiba

Mariah Carey, beyaz başlığıyla tam bir kayakçı havasına girmişti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle