GeriKelebek Alışveriş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alışveriş

Aile kartıyla avantajlı alışveriş

Ikea, müşterilerine alışverişlerde avantaj sağlayan Ikea Aile kartı uygulamasını başlattı.Sahip olanlar, yaptıkları ilk alışverişte yüzde 5 indirim, 150 lira ve üzeri alışverişlerde Axess kartıyla vade farksız 12 taksit, özel ürünlerde indirim ve her alışverişte hediye puan kazanma imkanı elde ediyor.

Kayseri’de kış indirimi

Kayseri’nin yanı sıra Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir gibi çevre illere de hizmet veren Kayseri Park Alışveriş Merkezi’nde yüzde 50’ye varan kış indirimi başladı. 130 markanın yer aldığı merkezde, Little Big mağazası ‘üç al iki öde’ kampanyası yapıyor. Çocuk giyim markası Bücürük’te etiketler yüzde 50’ye varan oranda indirimli. Deri ve aksesuvar satan Tergan’da indirim oranı yüzde 20, 30 ve 50 arasında değişiyor. Ayakkabı markası Flo ve Derimod’da da yüzde 50’ye varan indirim var. Derimod’da bu indirime ilave olarak ‘35. yıla özel değişim’ kampanyası uygulanıyor. Kadın giyim markası İpekyol da indirim yapan mağazalardan. İnci’de ‘yarısını öde’ kampanyası var, Desa’da ise ikinci ürünü alana yüzde 50 indirim yapılıyor. LC Waikiki’de ise ‘üç alana bir bedava’ kampanyası var.

Ücretsiz stil ve alışveriş danışmanlığı

İmaj ve iletişim danışmanı Özlem Çakır, Bayrampaşa’da açılan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde. 19 Aralık Cumartesi gününden itibaren ücretsiz olarak stil ve alışveriş danışmanlığı hizmeti verecek. Saat 11.00’de başlayacak ilk buluşmada Çakır, renk analizi, vücut tipine uygun giyinme ve stil sahibi olmanın yollarını anlatacak, yatırım gardırobu oluşturmanın ipuçlarını verecek. Ayrıca “Çekirdek gardıropda neler olmalı?”, “Kıyafetler aksesuvarlarla nasıl güncelleştirilir?”, “Aksesuvar seçiminin püf noktaları”, Davetlerde nasıl giyinmeliyiz?”, “İşyerinde şık olmak kariyerinizi etkiler mi?”, “Kısıtlı bütçeyle şık giyinmek mümkün mü?” gibi soruları yanıtlayacak. İki saat sürecek sunumun ardından Çakır, dileyen konuklarına belli bir süre ayırarak kişiye özel “stil ve alışveriş danışmanlığı” hizmeti verecek. Kişiye özel stil ve alışveriş danışmanlığından yararlanmak isteyenler Forum İstanbul’un (212) 443 13 50 No’lu telefonundan randevu alabilecek.

Ödüllü tavla turnuvası

City’s Nişantaşı’nda, bu hafta sonu ödüllü 5. City’s Tavla Turnuvası var. Bugün ve yarın saat 13.00’te düzenlenecek turnuvaya katılan herkes OTA Tıp Merkezi’nden mini check-up, vücut analizi, diyetisyen görüşmesi ve fitness centerdan iki günlük deneme seansı kazanıyor. Yarışmanın birincisine Philips MP3 Çalar, ikincisine C&A Polar ve üçüncüsüne ise Citylife Sinemaları’ndan çift kişilik bilet hediye edilecek. Turnuvaya katılmak isteyen herkes (212) 373 33 73 numaralı telefonu arayarak ya da City’s Nişantaşı danışma bankosundan kayıt yaptırabilir.

Şubat sonunda Mercedes çekilişi

Bakırköy’deki Capacity Alışveriş Merkezi’ndeki tüm mağazalardan, 28 Şubat 2010 tarihine kadar aynı gün içerisinde toplam 100 lira ve katları tutarında alışveriş yapıp çekilişe katılanlar iki Mercedes otomobilden birini kazanma şansını elde ediyor. Kazanan iki talihliden birine 2010 model Mercedes Benz E 250 CGI, diğerine yine 2010 model Mercedes Benz C 180 K hediye edilecek.

Fiat 500’den biri sizin olabilir

Levent’teki Kanyon Alışveriş Merkezi de ziyaretçilerine 6 Fiat 500’den birini kazanma şansı veriyor. Bunun için, 15 Ocak 2010 tarihine kadar mağazalarından veya restoranlarından 100 liralık alışveriş yapmanız yeterli. Yapılan her 100 liralık alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. www.fiat500kanyonda.com

Yorumları Göster
Yorumları Gizle