GeriKelebek Alış-veriş
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alış-veriş

Yapışmayan yapışkanlı

Hazır bebek markası Prima, Türkiye'de ilk defa mekanik bantlı hazır çocuk bezi üretimine başlayarak, çok önemli bir tüketici şikayeti olan yapışmayan yapışkanlı bantlar ve beraberinde ziyan olan bezler sorununa son veriyor. Prima'nın ‘‘cırt cırtlı’’ olarak adlandırdığı yeni mekanik bantlar bu özelliği ile defalarca açılıp kapanıyor.

Kadınlara özel

Nissan Otomotiv Terrano II Turbo Dizel'in otomatik şanzımanlı versiyonunu bu ay başında piyasaya sürdü. Bu modelin özellikle kadın sürücülerden talep görmesi bekleniyor.

Neşeli çaylar

İngiliz Staffordshire firmasından ithal edilen, ilginç tasarımıyla tüm

dünyada büyük beğeni uyandıran Kensington kupalar Paşabahçe mağazalarında satışa sunuldu. Dört farklı desenden oluşan kupalar, özellikle çay ve kahve saatlerini biraz daha neşelendirmek isteyenlerin ilgisini çekecek.

Anne kazağı gibi

İtalyan moda markası Benetton, 98-99 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile yalın ve şık bir moda yaratırken, toplam 268 modelden oluşan zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. En dikkat çekici modelleri örme giysilerin oluşturduğu koleksiyonda, bu kış yeniden popülerlik kazanan shetland kazaklar da var.

Modern biraz da keskin

1998-99 sonbahar kış mevsiminde Escada, renk, stil ve tasarım yaklaşımıyla modern, hatta biraz keskin bir tavır sergiliyor. Markanın en geniş koleksiyonu Margaretha Ley'in gündüz giysilerinde ağırbaşlı renklerin yanısıra parlak renkler de var.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle