GeriKelebek Aleyna Tilki ile kavgalı olan Fulin kimdir? Emrah Karaduman ile sevgili miydi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aleyna Tilki ile kavgalı olan Fulin kimdir? Emrah Karaduman ile sevgili miydi?

Aleyna Tilki ile kavgalı olan Fulin kimdir? Emrah Karaduman ile sevgili miydi?

Genç şarkıcı Fulin, tarzı, katıldığı programlar ve Aleyna Tilki ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Aleyna Tilki ile kavgalı olan Fulin kimdir? Emrah Karaduman ile sevgili miydi?

Doktor baba ve öğretmen annenin kızı olan Fulin Şingirik, 1 Ocak 1985 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Henüz 5 yaşındayken klavye ve gitar çalmaya başlayan Fulin, aynı yaşta bale ve müzik dersleri aşdı. Lise eğitimini Adana Anadolu Üniversitesi'nde tamamlayan güzel şarkıcı, burada aldığı eğitimin ardından Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünü kazandı. Aynı dönemlerde moda tasarımı okudu. Yüksek lisansını Tıp Fakultesi'nde Farmakoloji dalında yapan Fulin, müzik sevdasından vazgeçmedi. 

Sözler yazıp besteler yapan sanatçı, bir süre sonra Emrah Karaduman ile tanıştı.  2014'de 'Firardayım' ve 'İçinden Oku' isimli parçaları ile dikkatleri üzerine çeken Fulin, 2015 yılında Keyf-i Halik isimli single albümünü yayınlandı, 2016 yılında ise hit listesine giren 'Süper Kahraman' isimli parçası ile dikkatleri üzerine çekti.  “Emrah Karaduman benim eski sevgilimdi. Aleyna Tilki onu elimden aldı” sözleriyle uzun süre konuşulan Fulin, “Ben onlar hakkımda yorum yapmak istemiyorum. Her şeyi açıkladım daha önce. Herkes Allah’ından bulsun” diye konuşmuştu. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle