GeriKelebek Aksiyon takımı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aksiyon takımı

Aksiyon takımı
refid:21259423 ilişkili resim dosyası

Hollywood yapımı filmlerde de çalışan dublör Ayhan Yıkgeç, yeni filmine Çeşme’de hazırlanıyor. Yıkgeç’in ‘Magic Action Team’ isimli ekibiyle yaptığı antrenmanlar nefes kesiyor.

ANTRENMANDAN FOTOĞRAFLAR

Helikopterden atladılar       

Jean-Claude Van Damme, Al Pacino, Bruce Willis ve Robert De Niro gibi dünyaca ünlü yıldızların filmlerinde dublörlük yapan Ayhan Yıkgeç, yer alacağı yeni filme Çeşme’de hazırlanıyor. Yıkgeç, ‘Magic Action Team’ isimli ekibiyle önceki gün Çeşme Marine’de antrenman yaptı. Kaslı vücutlarıyla dikkat çeken dublörler, meraklı bakışlar arasında yaklaşık 30 metre yükseklikteki helikopterden denize atladı ve yüzerek bota çıktı.

Hata yaparsak ölürüz  

26 yıldır birçok filmin tehlikeli sahnelerinde görev aldığını belirten Ayhan Yıkgeç, dublörlüğün ‘hata kabul etmeyen’ bir meslek olduğunu ve antrenmanlarla hata payını en aza indirgediklerini söyledi: “Burada, bir ay sonra çekilecek bir filmin idmanını yapıyoruz. Film setinde birden fazla çekim yapıp ekibi bekletemeyiz, o yüzden hazırlık yapıyoruz. Antrenmanlarda hastane araçları ve dalgıçlar da hazır bulunuyor. Profesyonel olarak çalıştığımız için hiçbir işi şansa bırakmıyoruz. Biz, işimizde hata yapamayız. Hata yaparsak ölürüz.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle