GeriKelebek Ailece müzisyen çıktılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ailece müzisyen çıktılar

Ailece müzisyen çıktılar
refid:23617360 ilişkili resim dosyası

Haliç Metro Geçiş Köprüsü’nün mimarı Hakan Kıran, 7 yaşındaki oğlu Hakan Kıran’ın sünnet düğününde yaptığı sürprizle davetlileri şaşırttı.

Ünlü Mimar Hakan Kıran, Suada’da iş, sanat ve siyaset dünyasından ünlü isimlerinin yanısıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da ailece katıldığı sünnet düğününde, Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası eşliğinde sahne aldı. Kıran’lar ailece sergiledikleri perpormansla ve sundukları müzik ziyafetiyle davetlilerden tam not aldı.

AİLECE MÜZİSYEN ÇIKTILAR

Gecede önce Kıran’ın Amerika’da okuyan, Pratt Ensttitü’de Mimarlık Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi büyük kızı Dilara ve kendilerine piyano ile eşlik eden Hisar Eğitim Vakfı 10. sınıf öğrencisi İpek ile oğlu Hakan Kıran birlikte söyledikleri “Sil baştan” adlı parçayla davetlilerden tam not aldılar. Çocuklarını oturduğu yerden, TRT Gençlik Korosu’nda tanıştığı ve aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu, iç mimar eşi Tülin Kıran’la birlikte izleyen Hakan Kıran, daha sonra sahne çıkıp, “Ah bu şarkıların gözü kör olsun” adlı parçayı söyledi.

Aralarında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile Arzuhan Yalçındağ, Mehmet Ali Yalçındağ, Mustafa Taviloğlu, Lüset Taviloğlu, Mustafa Sözer, Sarıgül, Mustafa Süzer, Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan, Dr. Azmi Hamzaoğlu, Zafer Mutlu, Zara ve Akif Beki ile Türk yazar ve Türkiye Yahudileri Cemaati Onursal Başkanı Musevi Bensiyon Pinto’nun da olduğu seçkin davetlilerin bulunduğu sünnet düğününde, sergiledikleri perpormansla göz dolduran Kıran ailesi, davetlilere ilginç bir gece yaşattı.

AİLECE AÇ KALMAZSINIZ

Mimarlık eğitimlerinin yanısıra konservatuar eğitimi de alan Kıran çifti, bu mutlu günlerinde çocuklarıyla birlikte sundukları müzik ziyafeti davetlileri şaşırtırken, yakın dostları Kıran’a, “Siz ailece aç kalmazsınız, bize de bakarsınız” diye espriyle takılmadan edemediler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle