GeriKelebek Acun İzdihamı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Acun İzdihamı

Acun İzdihamı
refid:13305731 ilişkili resim dosyası

Erzurum’da çekimleri yapılan ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programının çekimi miting alanına döndü. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’ı görmek isteyenler adeta birbirlerini ezdiler...

Yetenek Sizsiniz akıllara kazınan performanslar -1- / Video

Yetenek Sizsiniz akıllara kazınan performanslar -2- / Video

Yetenek Sizsiniz akıllara kazınan performanslar -3- / Video

Acun ve araçları / Foto Galeri

Acun Ilıcalı’nın hem sunuculuğunu yaptığı, hem de Hülya Avşar ve Ali Taran ile birlikte jüri koltuğunda oturduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasının Erzurum elemelerinde izdiham yaşandı.

Binlerce kişi, Atatürk Üniversitesi’nin 1000 kişilik salonunda yapılan çekimi izlemek isteyince ortalık karıştı. Yaşanan izdihamda kültür merkezi salonunun camları kırıldı, özel güvenlik görevlileri kalabalığı kontrol etmekte güçlük çekti.  Öğrenciler elemelere katılan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Ali Taran ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Erzurumlu olduğunu, anne ve babasının da Atatürk Üniversitesi’nde tanıştığını belirten Acun Ilıcalı, “Erzurumlu olduğum için buraya torpil geçtik. Program ilk haftadan beri bir numara gidiyor reytinglerde... Zaten Türk halkı çok sevdi ve beğendi bu yarışmayı. Bunun da sokaktaki yansımasının böyle olması normal.

Türk halkının yetenek durumunun beklenenin çok daha üstünde olduğunu, mesela ben İngiltere’deki programın bu sezonuyla bizimkini yan yana koyduğunda iki program arasında hiçbir yetenek farkı olmadığını iddia edebilirim. Bir yandan Michael Jackson’ı taklit eden bir çocuk var, gözleri görmeyen çocuklar var, dansçı çocuklar var. Çok enteresan yetenekler var. Onların yarı finali müthiş olur” dedi.

Programa şimdiye kadar 16 bin kişinin başvurduğunu söyleyen Ilıcalı, “Yarışmaya büyük ilgi var. 16 bin kişilik başvuru aldık. Jüriye Hülya Avşar iki haftalığına katılmıştı ama devamlı jürimiz olacak. Çünkü o da programdan çok memnun kaldı. Mart ayına kadar devam ediyoruz. Görmediğimiz şeyler seyrediyoruz Allah’a şükür. O yüzden bu program 4 - 5 sene gider” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

   

   

  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle