GeriKelebek Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa motorsiklet tutkunu çıktı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa motorsiklet tutkunu çıktı!

Acun Ilıcalı'nın kızı Melisa motorsiklet tutkunu çıktı!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın kızları Melisa’nın da tıpkı babası gibi motor tutkunu olduğu ortaya çıktı. Melisa’nın annesi, kızının bir motorun üzerine çıkmaya çalışırken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabında yayınladı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın ilişkilerinden olan ortak kızları Melisa, bir motosikletin üzerine tırmanmaya çalışırken annesi tarafından görüntülendi. Melisa'nın motorun üzerine çıkmaya çalışırken söylediği sözler, tıpkı babası gibi bir motor tutkunu olduğunu kanıtlıyor.

Acun Ilıcalının kızı Melisa motorsiklet tutkunu çıktı

Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın bir motor galerisinde motorlardan birine tırmanmaya çalışırken fotoğrafını çekti. Subaşı, Instagram'da paylaştığı fotoğrafa “Anne bu benim motorum.. Baba gibi kullanıcam” notunu yazdı. Küçük Melisa'nın bu sözlerinden, babası gibi bir motor tutkunu olduğu anlaşılıyor.

Acun Ilıcalı kimdir?

Tam ismi ile Ali Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Kadıköy Lisesi'nden mezun oldu. Televizyon dünyasına Show TV'de adım attı. Şu an TV 8 kanalının sahibi, Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Survivor 2016 yarışmasını yapıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle