GeriKelebek ABD'li olsaydım, en az 3 Oscar kazanmıştım
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ABD'li olsaydım, en az 3 Oscar kazanmıştım

Türkiye'nin en sıradışı, en uçuk dergisi Max, ağustos sayısında Türkiye'nin en uçuk ve en sıradışı komedyeni Mehmet Ali Erbil ile özel bir röportaj yaptı. Max'a banyoda çıplak pozlar veren Mehmet Ali Erbil, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Göründüğü kadar komik, sabırlı ve tatlı bir adam olan Erbil, çocukluğundan kadınlarla olan özel ilişkilerine kadar her şeyi ‘‘açık açık’’ anlattı. ‘‘Büyük bir aşkla bağlandığı’’ son sevgilisi Nefise Karatay'ı ikna edebilmek için her türlü ‘‘zeká manevralarını’’ yaptığını ve kendisini ifade edebilmesinin tam altı ay sürdüğünü söyleyen Mehmet Ali Erbil, ‘‘Ama sonunda dünyanın en zor kızını ikna ettim’’ dedi. Evliliği sevdiğini, ama yeni bir evliliğin zamana ve olayların gidişine bağlı olduğunu belirten Mehmet Ali, komedyenlik konusunda da iddialı. Erbil, Max'a şunları söyledi:

‘‘Amerika'da doğmuş olsaydım en az 3 Oscar'ım vardı benim. Dil bilmediğim için ne onlar beni anlayabiliyor, ne de ben onlara ne dediğimi anlatabiliyorum. Ama yine de gülmekten ölüyorlar. Fransa'da Cannes'da game show yarışmaları yapılıyor. Beni demodan Çarkıfelek'te izleyen Fransızlar, ‘Bu adam bizde show yapsın' diye ölüp bittiler. Düşün ki Almanca, Fransızca bilmiyorum. Demek ki bir de anlaşabilseydik ne olurdum...’’

Şarkı söylemeyi çok seven Mehmet Ali Erbil, haftada en az 2 kez kaset teklifi aldığını bildirdi. Erbil, önümüzdeki günlerde Gani Müjde yapımı ‘‘Kahpe Bizans’’ isimli filmin çekimlerine katılacak ve ‘‘filmin en kötü karakterini’’ kahpe Bizanslıyı canlandıracak.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle