GeriKelebek A takımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

A takımı

Ali Dürüst ile eşi Arzu Hanım da Bodrum tatilindeler... Göltürkbükü’ndeki Divan Palmira’da kalan çiftin tatil anlayışları ise farklı... Arzu Dürüst bol bol güneşlenip deniz sefası yaparken, güneşe çıkıp bunalmak istemeyen Ali Bey ise Palmira’nın iskelesinde başında şapkasıyla oturuyor. Ali Dürüst’ün şapkasının üstündeki ‘A’ harfi de gözden kaçmıyor.

Klasikten vazgeçmiyor

Klasik otomobil merakıyla bilinen reklamcı Alinur Velidedeoğlu, koleksiyonunda bulunan 1967 model mavi renkli cabriolet Chevrolet aracını Bodrum’a götürdü. Bodrum sokaklarında ilgi odağı haline gelen otomobiliyle Hello’s 13’e giden Velidedeoğlu’na Havana ve Tampa Beach’in sahibi Emre Ergani ile sevgilisi Arzu Hanım eşlik etti. Gecenin bitiminde direksiyona geçen Velidededoğlu, kaldıkları otele doğru keyifle sürdü Chevrolet’sini...

En büyük otel

Göltürkbükü’ndeki İber Otel Bodrum Princess, Bodrum’un en güzel koylarından birinde, 22 yüzme havuzu, 466 otel odası, 11 özel villa, 2800 m2’lik sağlık merkezi, 6000 m2 fuar alanı, 10 restoranı, tenis ve squash kortları, çocuk için kaydıraklı havuzları ve mini-club’ıyla 300 dönüm arazi üzerine kurulu... Bodrum’un ve Ege’nin en büyük ve kapsamlı 5 yıldızlı De-Luxe oteli olarak hizmette artık..

Tatlı krizi tuttu

Özlem Önal, geçtiğimiz gece Cem Yılmaz’ın şovunu izlemek üzere Rumeli Hisarı’ndaydı. Kardeşi Özben Önal’la en ön sırada oturan Özlem Hanım, şov sırasında çantasından çıkardığı gofretleri büyük bir iştahla yerken objektiflere işte böyle takıldı.

Aman kilolara dikkat

İlk Popstar yarışmasının galibi Abidin, albüm satışlarından çok memnun... Kazandığı başarıyı ise Bodrum’da kutluyor. Menajeri Özgür Aras’la Göltürkbükü’ndeki People Beach’te görüntülenen şarkıcı, lahmacununu yedi, sonra da gölgeye uzanıp öğlen uykusu çekti. Bu arada hafif hafif kilo almaya başladığı da dikkatten kaçmadı.

Beklenen itiraf

Alacakaranlık dizisinin iki oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ile Zeynep Beşerler, önceki akşam Ortaköy Anjelique’teydi. Yakın zamana kadar sadece arkadaşız diyen ikili, bu kez çıkışta el ele poz vermekte sakınca görmedi. İlişkiyi gizlemekten nihayet vazgeçen ve ‘Gördüğünüz gibi her şey ortada. Görünen köy kılavuz istemez’ diyen İmirzalıoğlu, Beşerler ile mutlu bir beraberliklerinin olduğunu söyledi.

Beğenmeyip değiştirdi

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, sevgilisi Barış Yaman’la geçtiğimiz hafta başladığı Bodrum tatiline devam ediyor. Yağmur, giydiği birbirinden seksi bikinilerle People Beach’in iskelesinde yürekleri hoplatsa da onun gözü sevgilisi Barış’tan başkasını görmüyor. Ancak son giydiği mayo göğüslerini haddinden fazla bastırınca, bu görüntüden kendisi de rahatsız oldu Yağmur Ünal... Ve kısa süre içinde onu değiştirip bir başkasını giydi.

Açık hava keyfi

Udi sanatçı Coşkun Sabah, geçtiğimiz gece Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda Candan Erçetin’in verdiği konseri izledi. Eşi Ceyda ile birlikte en ön sıradan izlediği konser esnasında bol bol patlamış mısır yiyen çiftin elinden doğal olarak su şişeleri de düşmedi.

Komşu ziyareti

Etiler Şamdan’ın sahibi Mehmet-Şehnaz Tuna çifti geçtiğimiz gece Kuruçeşme Reina’ya gitti. Çıkışta Tuna çifti yağmurlu yaz gecelerinde Etiler Şamdan’ın açık olduğunu, müşterilerini beklediklerini belirtmeden edemedi.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle