GeriKelebek 600 milyarı 5 yılda gitti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

600 milyarı 5 yılda gitti

600 milyarı 5 yılda gitti
refid:3980769 ilişkili resim dosyası

Yanında müdür olarak çalıştırdığı 50 yıllık arkadaşı tarafından 600 milyar dolandırılan Müjdat Gezen, bu paranın kendisinden beş yılda alındığını belirtti. Gezen, 600 milyarın nasıl alındığını belgeleriyle mahkemeye sunduklarını belirtti.

Sarıyer Demirciköy’deki villasının 3 aylık aidat borcu olan 894 milyon lirayı ödemediği gerekçesiyle, site yönetimi tarafından icraya verilen Müjdat Gezen, zor günler geçiriyor. Bir yandan icra olayı ile ilgilenen ünlü tiyatrocu, diğer yandan da 50 yıllık arkadaşı tarafından dolandırılmanın acısını yaşıyor. Adını vermek istemediğini dostunun Müjdat gezen Sanat Merkezi’nde müdür olduğunu, tek imza yetkisi bulunan bu arkadaşı tarafından tam 600 milyar dolandırıldığını anlatan ünlü tiyatrocu, "SSK primlerini, vergilerini düzenli olarak ödeyen birisi, böyle bir borç yapar mı" dedi. Yaşananlara çok üzüldüğünü söyleyen sanatçı, konuşmasına şöyle devam etti:

EŞİ PERİŞAN

"Şu an bu kişi benim yanımdan ayrıldı. Başka bir işyerinde çalışıyor. İsmini asla açıklamam. Ekmeğinden olmasını istemem. Zaten arkadaşım olan eşi de çok perişan. O kadar üzüldü ki, ’Müjdat ben kendimi bir yerlerden atacağım’ diyor. O yüzden kimseyi daha da yıpratmak istemiyorum." Kendisini dolandıran arkadaşının ismini de vermek istemeyen Gezen, bu paranın beş yıl içinde nasıl alındığını, belgelerle mahkemeye sunduğunu söyledi. Müjdat Gezen, mart ayında ikinci mahkemenin olacağını bu yüzden detaylı bilgi vermeyeceğini belirtti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle