GeriKelebek 50 Cent'ten kafaları karıştıran Instagram paylaşımı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

50 Cent'ten kafaları karıştıran Instagram paylaşımı

50 Cent'ten kafaları karıştıran Instagram paylaşımı
refid:30328509-spot ilişkili resim dosyası

50 Cent (Curtis Jackson), Instagram'daki paylaşımıyla bir kez daha gündemde! Geçtiğimiz aylarda iflas ettiğini duyuran ve mahkemeye başvuran 50 Cent, binlerce dolar ile poz verdiği kareleri sosyal medyada yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda iflas ettiğini duyuran ve iflasını tebliğ için mahkemeye giden ABD'li rapçi 50 Cent'ten ilginç paylaşım...

Milyonlarca dolar borcu olan ve bu borçları yeniden yapılandırmak için yasal mücadele başlatan 40 yaşındaki şarkıcı, kişisel Instagram hesabında paylaştığı karede binlerce dolar ile poz verdi.
50 Cent, dünya çapında 38 milyon satan albümlerin her birinden sadece 10 cent kazandığını, rol aldığı 2 filmden 100'er bin dolar aldığını belirterek servetinin açıklananın aksine 4.4 milyon dolar olduğunu iddia ediyor.

50 Centten kafaları karıştıran Instagram paylaşımı

50 Cent'in servetinin, 40 yaşındaki şarkıcının iddiasının aksine 10 milyon dolar ila 50 milyon dolar arasında olduğu belirtiliyor. Halının üzerine paralar ile "broke" (parasız) yazan 50 Cent'in bu paylaşımının yasal süreci zora sokup sokmayacağını ise zaman gösterecek.

50 CENT tanınmaz halde

50 Cent uzun bir süredir toplamda 28 milyon dolar borcu olduğunu, dedesine de 2 bin dolar borcu olduğunu iddia ediyor.

50 Centten kafaları karıştıran Instagram paylaşımı

50 Cent'in avukatları, konkordato sonrasında alacaklılara yeni ödeme planı verileceği, şarkıcının müzik ve ticareti sürdüreceğini belirtiyor. New York doğumlu 50 Cent, 2003 yılında çıkardığı Get Rich or Die Tryin isimli albümle dünya çapında bir üne kavuşmuştu.

50 Cent kadın muhabiri öpmeye çalışırsa


Yorumları Göster
Yorumları Gizle