GeriKelebek 3 milyon dolara geliyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 milyon dolara geliyor

3 milyon dolara geliyor
refid:15160086 ilişkili resim dosyası

Jennifer Lopez, KKTC’ye geliyor. Girne’de hizmete girecek Cratos Premium Otel’in 24 Temmuz’daki gala gecesinde sahneye çıkacak olan Lopez’e 3 milyon dolar ödenecek.

JENNIFER LOPEZ FOTOĞRAFLARI

DÜNYACA ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, yapımı 220 milyon dolara mâl olan Girne’deki Cratos Premium adlı otelin 24 Temmuz’daki gala gecesinde sahneye çıkacak. Sanatçı, otelin açıldığı gün ayrıca 41’inci doğum gününü kutlayacak. Doğum gününde ilk kez sahneye çıkacak olan Lopez, bu özel geceye eşi şarkıcı Marc Anthony, ikiz çocukları ve Amerika’dan gelecek yakın dostlarıyla birlikte katılacak.
 
80 kişilik ekip 2 TIR malzeme

Gala gecesindeki konseri için 3 milyon dolar alacağı öğrenilen Jennifer Lopez, 22 Temmuz’da, özel bir jetle Ercan Devlet Havalimanı’na iniş yapacak. Yaklaşık 80 kişilik bir ekiple KKTC’ye gelecek sanatçının sahne malzemeleri de iki TIR’la otele getirilecek. Gala davetinden sonra otelde Lopez, eşi ve misafirleri için sürprizlerle dolu bir doğum günü partisi gerçekleştirilecek. Gecenin sürprizlerinden biri de Roberto Cavalli defilesi olacak. Dünyaca ünlü modacı, Fashion TV’nin davetlisi olarak Cratos Premium’a gelecek ve Lopez’e özel bir defile düzenleyecek. Gece, Fashion TV tarafından 193 ülkede canlı olarak yayınlanacak.
        

Yorumları Göster
Yorumları Gizle