GeriKelebek 3 dev adam
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 dev adam

Esprili reklamlarıyla halkın sempatisini toplayan Bonus Card'ın, bu gidişle peruk takmadığı ünlü kalmayacak gibi... Bonus Card'ın bu seferki kahramanları İbrahim Kutluay, Mehmet Okur ve Kerem Tunçeri. Başlarında perukla benzinciye girip, Bonus Card'la benzin alan 3 dev adam, sonra da ünlü Bonus dansını yapıyor.

Daha sonra da kartın çipinde biriken paralarla biraz daha bedava benzin alıyor. Filmin sonunda, otomobilleri aynen bir roket gibi uçuşa geçip, gökyüzünde kayboluyor.

Reklamda da belirtildiği gibi, ‘‘ibret verici bir tasarruf hikayesi’’nin anlatıldığı reklam filmi, Serdar Erener'in sahibi olduğu Young & Rubicam Reklamevi tarafından çekildi. Reklam filminin yönetmenliğini Charles Richard üstlendi, müziklerini ise Jingle House yaptı.

Bonus Card'ın reklam ajansı Y&R/Reklamevi'nin marka yöneticileri ise reklamla ilgili, ‘Kredi kartını günlük hayatımızda en çok kullandığımız yerlerden biri de benzin istasyonları. Bu nedenle film benzincide geçiyor. Bonus perukları, şarkısı ve dansı, markayla özdeşleştiği ve çok sevildiği için bunları koruyarak farklı mağazalara farklı reklamlar yapıyoruz. Artık ünlüler bu perukları takıp dans etmeye pek meraklı, hatta neredeyse gönüllü. Fanatikçe sevilen 12 dev adamın, filmin gücünü iyice artıracağını düşünüyoruz’ diyorlar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle