GeriKelebek 26 yıl sonra oğlundan Babalar Günü mektubu aldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

26 yıl sonra oğlundan Babalar Günü mektubu aldı

26 yıl sonra oğlundan Babalar Günü mektubu aldı
refid:29492019-spot ilişkili resim dosyası

Virginia'da yaşayan 87 yaşındaki Duane Schrock, bu seneki Babalar Günü sonrası bir mektup aldı.Mektup, 1989 yılında babasıyla aynı adı taşıyan oğlu tarafından Babalar Günü'nde gönderilmişti. Oysa oğlu 45 yaşındayken, 1995'te AİDS'ten hayatını kaybetti. İşte o mektubun yürek burkan hikayesi...

Duane Schrock, 87 yaşında gelen Babalar Günü tebriği ile gözyaşlarına boğuldu. O, bir babanın Babalar Günü'nde alabileceği en acı aynı zamanda en güzel mektubu aldı. Bundan 26 yıl önce gönderilen mektup, defalarca gönderene geri döndü. Çünkü baba Duane Schrock sık sık seyahat ediyordu. Mektup bu Babalar Günü sonrası ilk defa geri gitmedi ve adresine teslim edildi. Ne yazık ki mektup babasına ulaştığında, AİDS'le savaşan oğlu çoktan hayatını kaybetmişti.

Duane Schrock'un eşi ve artık hayatta olmayan oğlunun fotoğrafı

26 yıl sonra oğlundan Babalar Günü mektubu aldı

Oğlu Schrock'un mektubu

26 yıl sonra oğlundan Babalar Günü mektubu aldı

"Babacım, bir süredir görüşemedik. Richmond'da çok mutluyum. Senden haber bekliyorum. Mutlu Babalar Günü. Sevgiler. Duane"

Babası mektubu alınca duygularını şu sözlerle anlattı: "Düşündükçe gözyaşlarımı tutamıyorum. Oğlumla kavgalı, gürültülü bir ilişkimiz vardı. Oğlumun homoseksüel ilişkini tasvip etmemiştim. Benim için 26 yıl sonra gelen bu mektup Cennet'ten bir işaret. Oğlumun orada mutlu olduğuna inanıyorum"


Yorumları Göster
Yorumları Gizle