GeriKelebek 220 bin dolara peruk taktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

220 bin dolara peruk taktı

Kadir İnanır, hayranlarını yine şaşırttı. Bonus reklamları için üç ayrı peruk giyerek kamera karşısına geçen İnanır, ‘Eğer Kadir İnanır’ı canlandırmasaydım, bu teklifi kabul etmezdim’ dedi. İnanır’ın peruklu reklam filmi için 220 bin dolar aldığı öğrenildi.

Türk sinemasının sert erkeği ve herkesin ‘Kadir Abisi’ Kadir İnanır, Bonus Kart reklam filminde rol almasıyla herkesi şaşkına çevirdi. Bundan üç yıl önce etek giyip peruk taktığı ‘Komser Şekspir’ filmiyle günlerce tartışılan Kadir İnanır, reklam filmiyle de gündemden düşmeyecek. Rol gereği üç ayrı renkte kıvırcık peruğu giyerek kamera karşısına geçen ünlü aktör, teklifi hiç tereddüt etmeden kabul ettiğini söyledi. Fanatiklerinin ünlü aktörün bu görüntüsüne nasıl bir tepki göstereceği merak edilirken Kadir İnanır, ‘İki gündür telefon hiç susmuyor. Herkes olumlu şeyler söylüyor. Hayranlarımın da bir tepki göstereceğini sanmıyorum’ dedi. Bugüne kadar 20 filmde uzun saçlı olarak kamera karşısına geçtiğini belirten Kadir İnanır, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Benim uzun saçlı çok filmim vardır. Dolayısıyla içimde hiçbir endişe olmadan, Sinan Çetin’in yapacağı işe güvendiğim için de teklifi düşünmeden kabul ettim.’

BİRAZ KIRPSAK

Alameti Farika reklam ajansının başkanı ve filmin yaratıcı yönetmeni Uğurcan Ataoğlu ise ‘Komser Şekspir’ filminden cesaretlenerek bu teklifi İnanır’a götürdüklerini belirtti:

‘Biz filmin senaryosunu yazdık, yönetmenliğini Sinan Çetin yaptı. Açıkçası Kadir İnanır’ı ikna etmekte zorlanmadık. Kendisinin de hiçbir tereddüdü olmadı. Sadece peruğun biraz kabarık olması onu tedirgin etti. Hatta, ‘Biraz küçültebilir miyiz?’ dedi. Ancak Çetin’in yönetmesi onu çok rahatlattı. Ayrıca bir süpriz son çektik. Bu durum Kadir Bey’in daha da rahatlamasına neden oldu...’

İŞTE SÜRPRİZ SON

Uğurcan Ataoğlu, Kadir İnanır’ı rahatlatan sürpriz son hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak Hürriyet sürpriz sonu öğrendi. Bir ay sonra ekrana gelecek olan filmde Kadir İnanır, kafasındaki peruğu çıkaracak ve etrafındakilere dönerek ‘Ben her şeyin farkındayım’ diyecek.

Karizmaya dikkat

Kadir İnanır’ın, teklif karşısında ‘Endişelenmedim’ dese de içten içe tedirgin olduğu ortaya çıktı. Kıvırcık olan perukların fazla büyük olmasından rahatsız olan İnanır, yönetmenden ‘Bunu biraz kırpamaz mıyız’ ricasında bulundu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle