GeriKelebek 20 gün istirahat
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

20 gün istirahat

20 gün istirahat

“ISSIZ Adam” filmindeki rolüyle tanınan ve atlara olan tutkusuyla bilinen Cemal Hünal, geçtiğimiz cumartesi günü Zekeriyaköy’deki Göçmen’s Ranch Binicilik Tesisleri’nde talihsiz bir kaza geçirmiş, sevdiği atın darbesiyle yüzündeki kemikler kırılmıştı.

Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Hünal’ın ameliyatına giren Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Şükrü Yazar ve Prof. Dr. Yaman Tekant, dört saat süren ameliyatla yüzündeki kırık parçaları yerine oturttuklarını, titanyum plak ve vidalarla da sabitlediklerini açıkladı. Hünal, 2.5 gün hastanede gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Yüzünde ağır bandajlar olmadığı ifade edilen ünlü oyuncunun, 20 günlük istirahat döneminin ardından normal hayatına devam edebileceği bildirildi.

Animasyon film 

Öte yandan Cemal Hünal’ın senaryosunu yazdığı, animasyonunu ise kardeşi Kerem Hünal’ın yaptığı “Kayıp Armağan”ın internetteki gösterim tarihi açıklandı. Seslendirme kadrosunda Pelin Batu, Ali Poyrazoğlu ve Tuncel Kurtiz gibi ünlü isimlerin bulunduğu 50 dakikalık animasyon, 19 Mayıs’ta www.kayiparmagan.com sitesinde yayınlanacak.  

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle