GeriKelebek 20 erkeğin kapıda beklemesi korkunç
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

20 erkeğin kapıda beklemesi korkunç

Nişanlısı Jude Law’dan ayrıldıktan sonra bütün gözler İngiliz oyuncu Sienna Miller’ın üzerine çevrildi. Tek istediğinin başarılı bir oyuncu olmak olduğunu söyleyen Miller, gördüğü ilgiden çok rahatsız. ‘Evimin önünde her gün 20 erkeğin beni beklemesi, tek kelimeyle korkunç!’ diyor.

Dünya basını bir süredir İngiliz oyuncu Sienna Miller ile yatıp, Sienna Miller ile kalkıyor. Aktör Jude Law ile evlenmek üzereyken ihanete uğrayan genç kadın, ‘Barıştı, barışmadı’ denilirken o kadar yoruldu ki, sonunda içini Hello dergisine döktü.

Jude Law ile ilişkilerinin son durumu hakkında konuşmayan Miller, ‘Şu anda magazin basını tarafından büyük bir baskı altındayım. Fakat mesleğimi çok seviyorum ve ilgi odağı olmaktan şikayet etmeye hakkım yok’ dedi ve hissettiklerini anlattı:

‘Açıkçası çevremin her zaman soru soran kişilerle sarılmasını nasıl engelleyeceğimi bilemiyorum. Sokakta yürümeye kalkışsam, peşime düşen erkekler huzurumu kaçırıyor! Paparazzilerin ısrarlarından bıktım usandım. Evimin önünde her gün en aşağı 20 erkeğin beni beklemesi, tek kelimeyle korkunç! Yakın bir gelecekte İngiltere’den ayrılmayı da düşünebilirim. Hatta bazen mesleğimi bırakmayı bile düşündüğüm oluyor. Ama mesleğime deli gibi aşığım.’

YÖNETMEN OLACAK

Gazeteleri okumadığını söyleyen Sienna Miller, kendisi hakkında yazılanların kafasını karıştırmaktan başka bir işe yaramayacağı kanısında. Sinema dünyasında isim yapmış olmak, elbette hoşuna gidiyor ama bu derece ağır bir bedel ödemekten de nefret ediyor.

Zaten Sienna Miller, şimdi yeni hedefinin peşinde. Film yönetmenliği yapmak tek arzusu. Uzun zamandır kamera arkasında çalışmayı düşlediğini söyleyen genç oyuncu, belki de bu sayede basının aşırı ilgisinden kurtulabileceğini düşünüyor.

Onun için hem mesleğini sürdürüp, hem de sıradan bir kadın olarak yaşamak, en güzeli.

Barıştıklarını itiraf etmedi

Sienna Miller, Hello’daki röportajında kendisini çocuklarının dadısı ile aldatan nişanlısı Jude Law’dan bahsetmemeyi tercih etti. Ama paparazziler genç çifti tekrar bir arada yakaladılar. Londra’da ‘As You Like It’ isimli Shakespeare oyununda rol alan Sienna Miller, kuliste Jude Law ile karşılaştı. Sevgililer el ele tutuşup, Savoy Oteli’ne gittiler. Önce yemek yediler, ardından birlikte kral dairesine çıktılar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle