GeriKelebek 10 Numara
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

10 Numara

Jeep’i kendi parasıyla aldı

Demet şener 28. doğum gününü geçtiğimiz pazar gecesi Levent’deki People’da kutladı. Uzun zamandır basketbolcu İbrahim Kutluay’la birlikte olan Şener’in partisine, yaklaşık 40 kişilik bir davetli grubu katıldı. O gece ünlü manken için iki ayrı pasta hazırlanmıştı. Üzerinde üç tane oyuncak bebek bulunan İbrahim Kutluay’ın hazırlattığı pastanın yanı sıra, gece kulübünün Demet Şener için hazırladığı özel pasta da masaya getirildi. Çiftin yakın arkadaşları Ebru Şallı ile Harun Tan ise, bir aylık bebekleri Beren’in rahatsızlanması nedeniyle yoldan geri dönüp davete katılamadı. Bu arada Şener’in, Kutluay’ın hediyesi olduğu konuşulan Land Rover yeni jeep’i Cola Turka reklamından ve defilelerden kazandığı parayla aldığını da benden öğrenin.

Modacısına emanet

Deniz Seki’nin son zamanlarda imajında çok ciddi değişiklikler olduğu ortada... Ultra mini ve rengarenk giysileriyle davetlerde boy gösteren Popstar’ın jüri üyesi Seki’nin giysilerini Ayla Dümer hazırlıyor. Dümer, sanatçının renkli kişiliğini ön plana çıkaracak modelleri tercih ettiğini söylüyor... Seki de onun önerilerine harfiyen uyuyor.

İzin aldınız mı kardeşim!

Tuba Ünsal geçtiğimiz gece Chrysler marka otomobiliyle Nişantaşı’ndaki Armani Cafe’nin önündeydi... Yaklaşık yarım saat bekledi. Sonunda Arda adındaki yeni erkek arkadaşı ortaya çıktı... Arkadaşını otomobile alan manken, daha sonra alt caddedeki Kırıntı’nın yolunu tuttu. Ancak tam mekanın önüne geldiklerinde karşılarında Hürriyet muhabirini görünce şaşırdı. Flaşların da patlamasıyla Ünsal’ın şaşkınlığı yerini öfkeye bıraktı ve ‘İzin aldınız mı kardeşim, çekmeyin’ diye bağırdı.

Tarkan ile Seray buluştu

Tarkan ile Seray Sever arasında devlet sırrı gibi saklanan bir ilişki yaşanıyor! İkili bir süre önce Etiler’deki Polo Restaurant’ta yemek yerken görüldü. Yemeğe Sever tek başına geldi, Tarkan’ın yanında ise menajeri Michael vardı. İkili bir süre konuştuktan sonra, Tarkan suratı asık bir şekilde masadan kalktı. Masasında bir demet çiçek bulunan Sever de sanatçının ardından mekandan ayrıldı. Bunun bir iş görüşmesi olduğu söylenirken, Tarkan cephesinden böyle bir buluşmanın söz konusu olmadığı çünkü sanatçının uzun zamandır Türkiye’de bulunmadığı açıklandı. Buna karşın Seray Sever’in ‘Özel hayatımla ilgili konuşmayacak, bu konu hakkında hiçbir şey söylemeyeceğim. Çünkü bir şeyler netleşmeden konuşmayı seven bir insan değilim’ demesi akılları karıştırdı.

Şimdi git sonra gel

Seçkin Piriler ile kız arkadaşı, methini duydukları Nişantaşı Beymen Brasserie’ye gittiler geçtiğimiz günlerde... Bu trendy mekanda oturacak, sosyetenin üs olarak kullandığı bu yerde ünlü simalarla karşılaşacak, belki de arkadaşlık kuracaklardı. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Brasserie’de yer olmadığı için, başka bir cafe’nin yolunu tuttular. Bu arada Piriler, yeni albüm çalışması içinde olduğunu ve listelere hızlı bir şekilre döneceğini söyledi.

Duygusal anlar

Ünlü organizatör Erkan Özerman, önceki gün annesi Nurhayat Özerman ile birlikte bir davetteydi... Nurhayat Hanım’la birlikte gazetecilere poz veren Özerman, ‘Beni hep medyatik isimlerle çektiniz ama hiçbirinde bu fotoğraftaki kadar gururlanmadım. Çünkü annemi herşeyin üstünde tutarım’ derken çok duygulandı ve gözlerinin dolduğunu gizleyemedi.

Kızıyla eğlendi

Klassis Otel’in sahibi Ahmet Hamoğlu geçtiğimiz hafta Günay Restaurant’ta kızı Dilek’le eğlendi. Baba-kız o gece Nükhet Duru ve Cenk Eren’en şarkılarıyla coştu. Bu arada Ahmet Hamoğlu’yla eşinin arasının açık olduğu, bir hafta içinde boşanma işmlemlerinin tamamlanacağı söyleniyor. Hamoğlu, ise bu iddialarla ilgili, ‘Her evlilikte olduğu gibi bizim evliliğimizde de sorunlar var’ demekle yetiniyor.

Önemli buluşma

G.Saray’ın eski başkanı Faruk Süren’in kızı Yelda, Burak Elmas’la evli. Elmas çifti geçtiğimiz hafta babaları Faruk Süren’i de alıp Wanna’ya gittiler. G.Saray’ın yine eski başkanlarından Mehmet Cansun’la buluşan grubun sohbet konusu tabii ki kulübün geleceğiydi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle