GeriKelebek 02.30 kavgası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

02.30 kavgası

02.30 kavgası
refid:16952589 ilişkili resim dosyası

Eşi Erkan Ergün’ü kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle karakola şikayet eden Neslihan Önder, geçtiğimiz cuma akşamı, Zen Diamond’un sahiplerinden Yusuf Araz’ın oğlu Fuat Araz’la eğlencedeydi. Mekânı basan Ergün, arkadaşlarıyla birlikte Araz’ı feci şekilde dövdü.

2007 Best Model of Türkiye birincisi Neslihan Önder, geçtiğimiz ay dört yıllık eşi Erkan Ergün’den dayak yediği iddiasıyla karakola başvurmuştu. Eşinin boşanmaya yanaşmadığını ve kendisini “Seni öldürürüm, kimseye yar etmem” diyerek tehdit ettiğini de öne süren Önder, cuma akşamı Colin’s firmasının İstanbul Moda Haftası kapsamında düzenlediği defilede podyuma çıktı. Defilenin ardından da aralarında manken Ebru Şam’ın da yer aldığı arkadaş grubuyla birlikte Reina’ya gitti. Ekip, bir süre sonra son dönemin popüler mekânlarından ‘eelence’ye geçti.

Arkadaşlarıyla dövdü
Eşinin defile sonrası eğlenmeye çıktığını haber alan Erkan Ergün de, o gece 02.30 sıralarında arkadaşlarıyla birlikte mekâna geldi. İddiaya göre Ergün, Neslihan Önder ve Zen Diamond’un sahiplerinden Yusuf Araz’ın oğlu Fuat Araz’ı, samimi bir şekilde gördü. Çok sinirlenen Ergün, bir ara tuvalete gitmek üzere masasından kalkan Araz’a arkadaşlarıyla birlikte saldırdı. Ergün ve arkadaşları, olayın şokunu yaşayan Önder’i de evine gönderdi. Gözünden yaralanan ve kafasına iki dikiş atılan Araz’ın polise giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.

Neslihan Önder, Colin’s firmasının defilesinde podyuma çıktı.

02.30 kavgası

 

 

 

 

 

 

 


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle