ANKARA HABERLERİ

Keçiören Değerlendi, Hizmetler 6 Altın Yılda Dile Geldi

IHA
12 Ekim 2015 - 10:11Son Güncelleme : 12 Ekim 2015 - 10:12

YEREL HABERLER ANKARA

IHA

Keçiören Belediyesi 6 yılda yaptığı hizmetleri, yatırımları "6 altın yıl" kitabında birleştirdi.
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın göreve geldiği 2009 yılından 2015 yılına kadar yaptığı hizmetlerin anlatıldığı hizmet tanıtım kitabında ayrıca vizyon projelerine dair bilgiler de yer aldı.
Keçiören Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğünce hazırlanan kitapta "yeni Keçiören" söylemi çerçevesinde Keçiören’in proje ve yatırımlarıyla güçlü, huzur ve güven ortamıyla mutlu, insanı doğa yakınlaştırmasıyla örnek, Türkiye’de ilk olan uygulamalarıyla da öncü olduğu vurgulanıyor.
KEÇİÖREN ALTIN DÖNEMİNİ YAŞIYOR
Kitaba adını veren 6 altın yıl vurgusuyla ilgili Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak şunları söyledi; "2009’da göreve geldiğimizde başladığımız hizmet yolculuğumuzu kesintisiz devam ettirdik. Sağlık, eğitim, yaşam alanları, kent estetiği, sosyal yardımlar, halkla ilişkiler, kültür ve sanat faaliyetlerimiz ile Keçiören’de yeni bir dönemi başlattık. Milletimizin bize olan sarsılmaz inancı ve güveni çıktığımız bu kutlu yolda bizi cesaretlendiren, motive eden ve büyük projelere başlamamızı sağlayan itici güç oldu. İnsana saygılı, değerlerine bağlı, hizmetlerinde iddialı yönetim anlayışımız ile Keçiören’i daha kimlikli, daha nitelikli bir ilçeye dönüştürme gayretimiz devam ediyor. Keçiören’e 6 yılda kazandırdıklarımız ile Keçiören altın dönemini yaşıyor."
Kitapta yaşam merkezleri, yerinde hizmet birimleri, parklar, kentsel dönüşüm, altyapı ve üst yapı, sağlık, eğitim, halkla ilişkiler, çevre temizliği, yeşil alan çalışmaları ile sosyal belediyecilik ve kültürel hizmetler de kendine yer buldu.
Küresel vizyon başlığı altında yurt dışı çalışmalar, Keçiören Belediyesi’nin aldığı ödüller ve 2023 vizyonu da kitabın önemli bölümleri arasında yerini aldı. Yalın ve anlaşılır bir anlatım dilinin kullanıldığı hizmet kitabında yapılan hizmetler zaman zaman eski-yeni kıyaslamasıyla verildi. Kitap boyunca tek mahalleye değil tüm Keçiören’e hizmet edildiğinin altı çizilirken, rakamlarla da yapılan hizmetlerin niceliği vurgulandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Keçiören Değerlendi, Hizmetler 6 Altın Yılda Dile Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 10 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Keçiören Değerlendi, Hizmetler 6 Altın Yılda Dile Geldi haberi güncellenecektir.

  ANKARA YOL DURUMU
  Ankara1 DERECE
  Yol durumu »
  ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:11
  • Guneş
   05:59
  • Öğle
   13:03
  • İkindi
   16:48
  • Akşam
   19:44
  • Yatsı
   21:19
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı