KARABÜK HABERLERİ

KBÜ’de Aşure İkramı Yapıldı

IHA
27.10.2015 - 16:33Son Güncelleme :

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERE AŞURE İKRAMI YAPILDI.

IHA

Karabük Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Muharrem Ayı ve Aşure günü etkinlikleri kapsamında Üniversite cami önünde aşure ikramı yapıldı.
Etkinliğe; KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Akademik ve İdari Personeli ile öğrencileri katıldı.
“Birlik ve beraberliğe katkıda bulunmak, Muharrem ayı ve aşure gününün mana ve ehemmiyetini gündemde tutmak ve bu bilinci yaygınlaştırmak amacıyla böyle bir etkinliği gerçekleştirdik” diyen Rektör Prof. Dr. Refik Polat, “Muharrem Ayı münasebetiyle, aşure ikramında bulunduk. İnşallah etkinliğimizi geleneksel hale dönüştürmek istiyoruz. Paylaşmanın verdiği huzur ile Karabük Üniversitesi Ailesinin Muharrem Ayı’nı tebrik ediyorum.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden KBÜ’de Aşure İkramı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KBÜ’de Aşure İkramı Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı