KARABÜK HABERLERİ

KBÜ’de "3. Programlama Günleri"

AA / Ersin Turan
29.02.2016 - 14:46Son Güncelleme :
AA / Ersin Turan

KARABÜK (AA) - Karabük Üniversitesi (KBÜ) Bilişim Teknolojileri Kulübü tarafından "3. Programlama Günleri" düzenlendi.

Hamit Çepni Konferans Salonu ile Mühendislik Fakültesi Amfi ve sınıflarında düzenlenen programda, yazılım alanında uzman kişiler bilgiler verdi.

Programda, Üstün Özgür "Devlerin Omuzlarında Yükselmek", Fırat Küçük "Bulutkare", Güray Yıldırım "Şeylerin Önlenemez Yükselişi (IoT)", Fatih Erikli "Graph Database - Neo4j", Gökmen Güreşçi "Web Uygulamalarında Ödül Avcılığı", Daron Yöndem de "Microsoft ile Linux'un Arası Nasıl?", Fatih Arslan "Yazılım Mühendisi Olarak Uzaktan Nasıl Çalışılır?", Fatih Kadir Akın "Türkiye’de Front Developer Olmak", Emir Karşıyakalı "PHP - Laravel", Tayfun Öziş Erikan "Ruby- Ruby On Rails", Uğur Özyılmazel "Phython- Django", Gökmen Göksel "Javascript-Nodejs", Serdar Doğruyol "Crystal", Lemi Orhan Ergin "Git ve Versiyonlama" konulu sunum yaptı.

Programda, Uğur Özyılmazel, Emre Efendioğlu, Burak Yetkin ve İbrahim Nuroğlu da alanlarıyla ilgili çalışmaları sundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden KBÜ’de "3. Programlama Günleri" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 14 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KBÜ’de "3. Programlama Günleri" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı