KONYA HABERLERİ

Kbk Başkanı Tatlısu’dan Terör Olaylarıyla İlgili Bildiri

IHA
07.09.2015 - 17:27Son Güncelleme :

KONYA BASIN KONSEYİ BAŞKANI MUSTAFA TATLISI, SON TERÖR HADİSELERİYLE İLGİLİ BİR BİLDİRİ YAYIMLADI.

IHA

Konya Basın Konseyi (KBK) Başkanı Mustafa Tatlısu, son terör hadiseleriyle ilgili bir bildiri yayımladı.
Yayımlanan bildiride; “Ülkemiz, uluslararası istihbarat örgütlerinin taşeronları tarafından huzura, birliğe ve bütünlüğümüze kastedilerek, kalkınmamızı, büyümemizi ve önemlisi batıyı her alanda geçme yolunda hızlı yükselişimizi hazmedemeyenlerin hesap yaptığı ülke haline gelmiştir. Dünya devi ülkeleri dahi her alanda geçen, yüzyıllık planlarla yoluna devam eden ülkemizle ilgili batılıların iç ve dış düşmanların hesap yapmaları bir tarafa, alet olanların işbirliği yapanların ve ellerindeki medya gruplarıyla iftiraya sarılanların daha çok üzdüğü bir ülke olamaz. Son 48 saatte bir kez daha görülmüştür ki, terör medyası, paralel medya ve işbirlikçi medya ülkenin moral ayarlarıyla oynamış, küçük hesaplarıyla büyük yaralar açma gayretine girişmiştir. Önceden hazırlanan twetlerle, haberlerle milli maç saatini beklemiş ve doğuda terör örgütü askerimize kurşun sıkarken, bu işbirlikçiler batıda kalemlerini silah yapıp milli moralimize suikast girişiminde bulunmuştur. Art niyetli, ikiyüzlü ve paralel hesaplarıyla devleti zayıflatmak isteyen, iktidarı düşürmeyi arzulayan bu medyaya son bir kez çağrıda bulunmayı bir görev addediyoruz” denildi.
Açıklamanın devamında şu sözlere yer verildi:
“Ey terör medyası ey paralel medya ve ey işbirlikçi medya! Bu sizin için yapılan son çağrıdır. Devletimizi, milletimizi, hükümetimizi 100 yıldır silahla yıkamayanlar, son çare olarak sizleri kullanarak son çırpınışlarını yapmaktadırlar. Önceden hazırladıkları haberleri twetleri, sizler aracılığıyla milletin içine bir zehir gibi akıtmakta ve son hamlelerine sizi ortak yapmaktadır. Bugünler acı da olsa geçecektir ama sizler birer işbirlikçi, zehirleyen medya olarak tarihin tozlu sayfalarında hain sıfatlarınızla anılacaksınız. Tarih sizi yargılamadan kendi yargılamalarınızı yapın ve kalemlerinizle milletin kalbine ateş etmeyin. Milletten topladığınız zekat paralarını aynı millete silah olarak çevirmeyin. Türkiye Türklerindir iddianıza rağmen, uluslararası milletlere ülkeyi peşkeş çekmeye kalkmayın. Sizler gidici bu millet ve bu ülke kalıcıdır. En fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bir dönemde son çağrımızın muhataplarına en şiddetli kınamayla tepkimizi gösteriyor, vatanımız için milletimiz için canlarını seve seve veren güvenlik güçlerimize Allah’tan Rahmet Tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Kbk Başkanı Tatlısu’dan Terör Olaylarıyla İlgili Bildiri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 17 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kbk Başkanı Tatlısu’dan Terör Olaylarıyla İlgili Bildiri haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:10
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı