« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazım yine 'twitter'ladı

Fenerbahçe'nin hırçın futbolcusu Colin Kazım Beşiktaş maçından olayların durulmasını bekledi ve yine kendi 'Twitter' sayfasında açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Colin Kazım /Foto Galeri

Fenerbahçe'nin İnönü Stadı'nda Beşiktaş'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın 75. dakikasında kırmızı kartla oyundan atılan Sarı-Lacivertlilerin hırçın oyuncusu Colin Kazım, ortalığın durulmasını bekledikten sonra kendi Twitter sayfasından şok açıklamalarda bulundu.

Türkiye'de hakemlerle iletişim problemi yaşadığından bahseden Kazım, "Ortalığın sakinleşmesini beklediğim için uzun bir süre sessiz kaldı. Kimseye saygısızlık etmek istemem ama Türkiye'de hakemler İngilizce bilmiyor. Bazı durumlarda hakemlerimizle iletişim kurmak için el kol hareketleri yapıyorum ve bunu yanlış anladıklarından ötürü bana hemen sarı kart gösteriyorlar" dedi.

Hakemleri Twitter'dan oldukça fazla eleştiren Fenerbahçe'nin en hırçın futbolcusu Kazım, "Hakemlerimize kötü demek istemem fakat neden Avrupa Kupaları'nda bire Türk hakemimiz yok? Hakemlerle iletişim kurarken zorlanıyorum ama bana 'nasıl olur da Türkçe konuşamazsın?' diyorlar, Türkçe biliyorum ama o anlık sinirle sözlerim ağzımdan İngilizce olarak çıkıyor" açıklamalarında bulundu.
Disiplin probleminin olmadığına değinen Colin Kazım, kaybetmekten nefret ettiği sahada sinirli gözüktüğünü söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz