Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kazım şaka yapmış

Daum, internet mesajı ile Beşiktaşlıları kızdıran ve dün de kırmızı kart gören futbolcusunun davranışının fazla ciddiye alındığını söyledi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME

ÖNCEKİ gün ‘Twitter’ adlı internet sitesine yazdığı “8JK’yı yeneceğiz” mesajı nedeni ile Beşiktaşlı taraftarları kızdıran Kazım Kazım, dün oldukça gergin göründü. Taç kararı çıkan bir pozisyonda topun çizgiyi geçmediği itirazında bulunan ve bu sırada yardımcı hakeme küfreden milli oyuncu, 75. dakikada gördüğü kırmızı kartla sahayı terk etti. F.Bahçe Teknik Direktörü Christoph Daum da maç sonu basın toplantısında bu olaya değindi.
Emre keşke  yatsaydı
Kazım’ın Beşiktaşlıları kızdıran açıklamasını duymadığını ifade eden Alman teknik adam, “O İngiltere’den gelen bir oyuncu. Bana göre biraz mantalite farkı var. Bu, İngiltere’de olsa şaka olarak yorumlanırdı” diye konuştu.
Emre’nin sakatlanıp çıkmak istediği an yenilen golle ilgili de yorumda bulunan Daum, ‘’O an değiştirebilecek bir futbolcumuz yoktu. O da sahada kaldı. Keşke yere yatsaydı ve istediğimiz gibi değişikliği yapsaydık’’ dedi.
Güiza sorusu kızdırdı
Sarı lacivertlilerin teknik patronu, Güiza’nın ilk 11’de yer almayacağını öğrenince antrenmanı yarıda bıraktığı ve bu nedenle kadro dışı kaldığı yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine ise, bu soruyu centilmence bulmadığını belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz