Yalova Haberleri

YALOVA HABERLERİ

  Kazım Patıl Caddesi’nde çalışmalar başladı

  DHA
  02 Mayıs 2017 - 14:01Son Güncelleme : 02 Mayıs 2017 - 14:01

  Kazım Patıl Caddesi’nde çalışmalar başladı

  Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da Kazım Patıl Caddesi’nden gelen şikayetleri yerinde değerlendiren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, asfaltlama çalışmalarının başlatılması için talimat verdi

  Yalova ve Yalovalının ihtiyaç, talep ve şikâyetlerini dinleyen, yapılan çalışmalardaki öncelik sıralamasını buna göre belirleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, büyüyen ve gelişen kentin sorunlarını çözmeye devam ediyor. Kazım Patıl Caddesi’nden gelen şikayetleri yerinde değerlendiren Başkan Vefa Salman, asfaltlama çalışmalarının başlatılması için talimat verdi. Yıllardır atıl vaziyette olan ve herhangi bir düzenleme yapılmayan Kazım Patıl Caddesi üzerindeki yollarda Yalova Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından incelemeler yapıldı. Planlaması tamamlanan yol için asfaltlama çalışmalarına da başlandı. 1,5 km. uzunluğunda ve toplam 13 bin metrekare alan için 6240 ton asfalt dökülecek. Asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından da 6500 metrekare tretuvar çalışması yapılacak. Halkın sorun yaşamaması adına çalışmalar bölüm bölüm yapılacak ve 2 ay içerisinde tüm çalışmalar tamamlanmış olacak.

  “Kentin genelinde hizmet almamış mahalle, cadde ve sokak kalmayacak” diyen Başkan Salman, şöyle devam etti; “Kentimizin ve kentlimizin sorunlarını her zaman kendi sorunumuz olarak görüp, çalışmalarımızı buna göre düzenledik. Her Salı ve her Perşembe düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz şeffaf oda uygulamamızda gelen talep ve şikâyetleri yerinde görüp, değerlendirerek sorunların çözülmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllardır atıl vaziyette olan ve herhangi bir çalışma yapılmayan Kazım Patıl Caddesi üzerindeki yolları görevli arkadaşlarımız kontrol ederek yapılacak çalışmalar hakkında bizleri bilgilendirdi. Bu kapsamda en kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfaltlama çalışmalarının ardından tretuvar çalışmaları da yaparak bu caddeyi de kent estetiğine uygun hale getireceğiz.”

  FOTOĞRAFLI

  Etiketler:
  YASAL BİLGİLENDİRMEHurriyet.com.tr’nin Yerel Haberler bölümünde, DHA ve İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu bölüme editoryal müdahalede bulunmamaktadır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.
  YalovaBugün21 ºCAçık
  • Perş24 ºC
  • Cuma27 ºC
  • Cmts23 ºC
  • Pazr22 ºC
  • Pzts20 ºC
  • Salı18 ºC

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı